EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122
Pilt Saavutus

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 17. detsember 2012
Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 11.a klassi õpilane Annika Kluge 11. klassi õpilaste arvestuses 3.-4. koha. 12. klassi õpilane Maarja Kordemets saavutas 12. klassi õpilaste arvestuses 15. koha.

Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 14. detsember 2012
Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 11.b klassi õpilane Henrik Illisson 11. klassi õpilaste arvestuses 7. koha.

Matemaatikaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 10. detsember 2012
Matemaatikaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg, 8.b klassi õpilane Maris Kluge ja 11.a klassi õpilane Annika Kluge.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 03. detsember 2012

Bioloogiaolümpiaadi koolivoorust said edasi Tallinna piirkonnavooru 6. klassi õpilased: Liisa Heinla, Markus Keller, Kaspar Kluge ja Karel Soome;  8. klassi õpilane  Maris Kluge, 9. klassi õpilane Tauno Tamsalu; 11. klassi õpilased: Birgit Allmere, Krista Karing ja Annika Kluge.

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 09. november 2012
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust said edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg, 8.b klassi õpilane Maris Kluge ja 11.a klassi õpilane Annika Kluge.

Matemaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

Kuupäev: 20. aprill 2012
2012. aasta matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus saavutas 10.a klassi õpilane Annika Kluge 11. koha.

Känguru 2012

Kuupäev: 18. aprill 2012

Ekolieride vanuserühma parimad: Edith Merila, Helena Tischler, Taneli Tõlgo, Lisbeth Verk, Rasmus Merimaa.

Benjaminide vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Allar Nõugast, Kristjan Kallikivi, Sten Kiinvald, Madis Järve, Mikk Merimaa.

Kadettide vanuserühma parimad: Maris Kluge, Arik-Andre Ermus, Jennifer-Chelsea Laanet, Õnneleid Selge, Tanel Järve.

Juunioride vanuserühma parimad: Annika Kluge, Alina Tobijas, Stefan Ojassoo,

 

Helena Pass, Merit Puustusmaa.

 

Vaata lähemalt: http://www.teaduskool.ut.ee/kanguru

Õpioskuste võistlus Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 17. aprill 2012
Õpioskuste võistluse Tallinna piirkonnavoorul saavutasid 5.b klassi õpilased  Madis Järve, Elina Kaarna, Kaspar Kluge, Miina Valgma ja Jaan Voronõi 7.-10. koha.

Tallinna algklasside luulepäev

Kuupäev: 04. aprill 2012
Kiitus 4.a klassi õpilasele Hannah Viirlo tubli esinemise eest  Tallinna algklasside luulepäeval Eesti Lastekirjanduse Keskuses.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122