EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127
Pilt Saavutus

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 05. detsember 2014
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7. klassi õpilased Jan Markus Tinno ja Lisbeth Verk, 9. klassi õpilane Kaspar Klettenberg ja 12. klassi õpilane Oliver Saar.

Matemaatikavõistlus Känguru 2014 tulemused

Kuupäev: 07. mai 2014
Pre-ekolieride vanuserühma parimad: Uko Laur Kuldmaa, Hans Oliver Mitt, Katariina Peipman, Marek Järve.
Ekolieride vanuserühma parimad: Triin Aadma, Maile Velviste, Markus Ulejev.
Benjaminide vanuserühma parimad: Edith Merila, Remy Aoveer, Helena Tischler.
Kadettide vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Mikk Merimaa, Joonas Vain, Allar Nõugast.
Juunioride vanuserühma parimad: Kristo Kaareste, Maris Kluge, Tanel Järve, Sken Mark Savipõld.
Vaata lähemalt: http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

Lingvistikaolümpiaadi tulemused

Kuupäev: 06. mai 2014
Aprilli viimasel nädalavahetusel Tartu Ülikoolis toimunud üle-eestilise lingivistikaolümpiaadi võitjaks tuli Tallinna Õismäe gümnaasiumi 12.a klassi õpilane Annika Kluge.

Õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnaline voor

Kuupäev: 22. aprill 2014
Õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnalisel voorul saavutas 5.a klassi võistkond 19.-20. koha. Võistkonna koosseis:  Janeli Välk, Mona Kapper, Andra Helena Luhaste, Karel Tummeltau,  Rasmus Hirvesoo.

Ajaloo olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 17. veebruar 2014

Ajaloo olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 12.b klassi õpilane Joel Pihlak 33.-34. koha ja 12.b klassi õpilane Gettter Kukk 36.-37. koha.

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 08. veebruar 2014
Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 8.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg 26. koha ja 8.b klassi õpilane Joonas Vain 42. koha.

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 01. veebruar 2014

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 6.a klassi õpilane Helena Tischler 8.-9. koha, 6.c klassi õpilane Kairit Klaus 16.-17. koha, 6.b  klassi õpilane Edith Merila 24.-25. koha, 6.b klassi õpilane Kris-Sten Ibrus 26.-27. koha, 6.b klassi õpilane Helena Teearu 31.-32. koha, 9.b klassi õpilane Maris Kluge 19.-21. koha, 9.b klassi õpilane Kerly Piirsalu 36.-37. koha ja 12.a klassi õpilane Annika Kluge 21.-22. koha.

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 27. jaanuar 2014
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 9.b klassi õpilane Maris Kluge 18.-22. koha ja 12.a  klassi õpilane Annika Kluge 9.-10. koha.

Ajaloo olümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 24. jaanuar 2014

Ajaloo olümpiaadi koolivoorust said edasi Tallinna piirkonnavooru 12. klassi õpilased: Annika Kluge, Getter Kukk, Joel Pihlak ja Kaisa Reivart.

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127