EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122
Pilt Saavutus

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 15. detsember 2014
Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 11. klassi õpilane Rasmus Mälton 61.-63. koha, 12. klassi õpilane Heleene Sarapuu 64. koha ja 11. klassi õpilane Tanel Järve 72.-74. koha.

Keemiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 15. detsember 2014
Keemiaolümpiaadi koolivoorust said edasi Tallinna piirkonnavooru 9.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 15. detsember 2014
Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 11. klassi õpilane Harold Otsus 68.-71. koha, 11. klassi õpilane Sander Üksti 81.-83. koha ja 11. klassi õpilane Mihkel Klementsov 87.-91. koha.

Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 15. detsember 2014
Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 7. klassi õpilane Lisbeth Verk 7. koha, 7. klassi õplane Jan Markus Tinno 8. koha, 9. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 2.-3. koha ja 12. klassi õpilane Oliver Saar 25. koha.

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 05. detsember 2014
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7. klassi õpilased Jan Markus Tinno ja Lisbeth Verk, 9. klassi õpilane Kaspar Klettenberg ja 12. klassi õpilane Oliver Saar.

Matemaatikavõistlus Känguru 2014 tulemused

Kuupäev: 07. mai 2014
Pre-ekolieride vanuserühma parimad: Uko Laur Kuldmaa, Hans Oliver Mitt, Katariina Peipman, Marek Järve.
Ekolieride vanuserühma parimad: Triin Aadma, Maile Velviste, Markus Ulejev.
Benjaminide vanuserühma parimad: Edith Merila, Remy Aoveer, Helena Tischler.
Kadettide vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Mikk Merimaa, Joonas Vain, Allar Nõugast.
Juunioride vanuserühma parimad: Kristo Kaareste, Maris Kluge, Tanel Järve, Sken Mark Savipõld.
Vaata lähemalt: http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

Lingvistikaolümpiaadi tulemused

Kuupäev: 06. mai 2014
Aprilli viimasel nädalavahetusel Tartu Ülikoolis toimunud üle-eestilise lingivistikaolümpiaadi võitjaks tuli Tallinna Õismäe gümnaasiumi 12.a klassi õpilane Annika Kluge.

Õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnaline voor

Kuupäev: 22. aprill 2014
Õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnalisel voorul saavutas 5.a klassi võistkond 19.-20. koha. Võistkonna koosseis:  Janeli Välk, Mona Kapper, Andra Helena Luhaste, Karel Tummeltau,  Rasmus Hirvesoo.

Ajaloo olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 17. veebruar 2014

Ajaloo olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 12.b klassi õpilane Joel Pihlak 33.-34. koha ja 12.b klassi õpilane Gettter Kukk 36.-37. koha.

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122