EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122
Pilt Saavutus

Tallinna koolide inglise keele ainevõistluse tulemused

Kuupäev: 30. aprill 2015
5. klassi võistkond saavutas 6. koha. Võstkonnas olid Otto Vanasaun ja Karina Hanniotti. 8. klassi võistkond saavutas 5. koha. Võstkonnas olid Elina Kaarna ja Martin Kaselo.

Matemaatikavõistlus Känguru 2015 tulemused

Kuupäev: 24. aprill 2015
Pre-ekolieride vanuserühma parimad: Chrisette Bramanis, Artur Aadma, Adriana Lumi
Ekolieride vanuserühma parimad: Robin Ricco Savipõld, Hans Oliver Mitt, Maile Velviste, Marek Järve.
Benjaminide vanuserühma parimad: Triin Aadma, Kenar Kukk, Alissa Tammert .
Kadettide vanuserühma parimad: Markus Arm, Helena Tischler, Edith Merila.
Juunioride vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Kristjan Kallikivi, Joonas Vain.
Studentide vanuserühma parimad: Marek Pihel, Kristo Kaareste, Kristel Ratas, Oliver Saar.

Tööõpetuse konkursi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 09. märts 2015
Tööõpetuse konkursi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 9.b klassi õpilane Mikk Merimaa 6. koha.

Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 09. veebruar 2015
Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • noorem vanuseaste: Miina Valgma 27.-31. koht,
  • keskmine vanuseaste: Gerd Eston Sepp 27.-29. koht, Kaspar Klettenberg 42.-43. koht, Dana Kadanik 52. koht
  • vanem vanuseaste: Tanel Järve 50. koht, Andra Grünberg 52. koht.

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 08. veebruar 2015
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 9.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg 16. koha

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 03. veebruar 2015
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 7. klassi õpilased: Jan Markus Tinno 12.-13. kohtis, Lisbeth Verk 14. koht, Laura Berendsen 18.-19. koht, Maris Tenno 27.-28. koht,
  • 8. klassi õpilane Liisa Heinla 38. koht,
  • 9. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 10.-12. koht.

Matemaatikaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 26. jaanuar 2015
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääses 9.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 26. jaanuar 2015
Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 9.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg 12. koha.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 15. jaanuar 2015
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 7. klassi õpilased: Lisbeth Verk, Laura Berendsen, Jan Markus Tinno, Maris Tenno,
  • 8. klassi õpilane Liisa Heinla,
  • 9. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122