EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127
Pilt Saavutus

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 26. november 2015
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7. klassi õpilane Matthias Siirak, 8. klassi õpilased Jan Markus Tinno, Helena Tischler, Kairit Klaus ja Edith Merila, 9. klassi õpilased Joosep Mart Männik ja Martin Hansen ning 10. klassi õpilane  Kaspar Klettenberg.

Schwerin - Tallinn matemaatikaolümpiaad

Kuupäev: 20. november 2015
Schwerin – Tallinn kümnendal matemaatikaolümpiaadil osalesid 8. klassi õpilased: Lisbeth Verk, Helena Tischler, Jan Markus Tinno, Ruth Rints ja Edith Merila.

Täname kõiki õpilasi, kes osalesid Schwerin Tallinn kümnendal matemaatikaolümpiaadil.

Täname õpetajaid Sirje Soosalu ja Kätlin Milkov, kes olid õpilastele abiks olümpiaadiks valmistumisel.

Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise päev "Muusika lasteraamatutes"

Kuupäev: 16. oktoober 2015
15. oktoobril 2015 toimus Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise päev "Muusika lasteraamatutes". Meie koolist osales 4. klassi õpilane Marek Järve, keda juhendas õpetaja Tiia Arna.

Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

Kuupäev: 12. mai 2015
9.b klassi õpilane  Kaspar Klettenberg saavutas III järgu 9. klassi õpilaste hulgas. Juhendas õpetaja Jaanika Hõimra.
Vaata tulemusi siit.

Tallinna koolide inglise keele ainevõistluse tulemused

Kuupäev: 30. aprill 2015
5. klassi võistkond saavutas 6. koha. Võstkonnas olid Otto Vanasaun ja Karina Hanniotti. 8. klassi võistkond saavutas 5. koha. Võstkonnas olid Elina Kaarna ja Martin Kaselo.

Vabariiklik saksa keele võistlus

Kuupäev: 30. aprill 2015
Kadrioru Saksa Gümnaasiumis toimunud vabariiklikul saksa keele võistlusel Deutsch ist ein Plus 8.-9. klassile saavutas Helena Mutso 9.b klassist 3.-4. koha, Kaspar Klettenberg 5.-6. koha

Matemaatikavõistlus Känguru 2015 tulemused

Kuupäev: 24. aprill 2015
Pre-ekolieride vanuserühma parimad: Chrisette Bramanis, Artur Aadma, Adriana Lumi
Ekolieride vanuserühma parimad: Robin Ricco Savipõld, Hans Oliver Mitt, Maile Velviste, Marek Järve.
Benjaminide vanuserühma parimad: Triin Aadma, Kenar Kukk, Alissa Tammert .
Kadettide vanuserühma parimad: Markus Arm, Helena Tischler, Edith Merila.
Juunioride vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Kristjan Kallikivi, Joonas Vain.
Studentide vanuserühma parimad: Marek Pihel, Kristo Kaareste, Kristel Ratas, Oliver Saar.

Tööõpetuse konkursi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 09. märts 2015
Tööõpetuse konkursi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 9.b klassi õpilane Mikk Merimaa 6. koha.

Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 09. veebruar 2015
Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • noorem vanuseaste: Miina Valgma 27.-31. koht,
  • keskmine vanuseaste: Gerd Eston Sepp 27.-29. koht, Kaspar Klettenberg 42.-43. koht, Dana Kadanik 52. koht
  • vanem vanuseaste: Tanel Järve 50. koht, Andra Grünberg 52. koht.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127