EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122
Pilt Saavutus

Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 18. veebruar 2016
Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor toimus 13. veebruaril Tallinna Nõmme Gümnaasiumis.
Tallinna Õismäe Gümaasiumi parimad:
  • 8. klass: Kairit Klaus (6.-8. koht);
  • gümnaasium, üldajalugu: Marten Teemant (4. koht).


Info ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru kohta (juhend, osalejad, tulemused) on Tallinna Haridusameti olümpiaadide lehel http://olympiaadid.haridus.ee

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 12. veebruar 2016
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 8. klassi õpilased: Lisbeth Verk 14. koht ja Helena Tischler 35. koht,
  • 10. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 8.-9. koht.

Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 01. veebruar 2016
Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 7.-8. klass: Kairit Klaus 16.-19. koht, Marta Kolga 52.-53. koht,
  • 9.-10. klass: Kaspar Klettenberg 21. koht, Elina Kaarna 41.-43. koht,
  • 11.-12. klass: Klaarika Kaljula 31.-33. koht, Marten Teemant 34. koht.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 22. jaanuar 2016
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 8. klassi õpilased: Lisbeth Verk ja Helena Tischler,
  • 10. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 26. november 2015
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7. klassi õpilane Matthias Siirak, 8. klassi õpilased Jan Markus Tinno, Helena Tischler, Kairit Klaus ja Edith Merila, 9. klassi õpilased Joosep Mart Männik ja Martin Hansen ning 10. klassi õpilane  Kaspar Klettenberg.

Schwerin - Tallinn matemaatikaolümpiaad

Kuupäev: 20. november 2015
Schwerin – Tallinn kümnendal matemaatikaolümpiaadil osalesid 8. klassi õpilased: Lisbeth Verk, Helena Tischler, Jan Markus Tinno, Ruth Rints ja Edith Merila.

Täname kõiki õpilasi, kes osalesid Schwerin Tallinn kümnendal matemaatikaolümpiaadil.

Täname õpetajaid Sirje Soosalu ja Kätlin Milkov, kes olid õpilastele abiks olümpiaadiks valmistumisel.

Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise päev "Muusika lasteraamatutes"

Kuupäev: 16. oktoober 2015
15. oktoobril 2015 toimus Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise päev "Muusika lasteraamatutes". Meie koolist osales 4. klassi õpilane Marek Järve, keda juhendas õpetaja Tiia Arna.

Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

Kuupäev: 12. mai 2015
9.b klassi õpilane  Kaspar Klettenberg saavutas III järgu 9. klassi õpilaste hulgas. Juhendas õpetaja Jaanika Hõimra.
Vaata tulemusi siit.

Vabariiklik saksa keele võistlus

Kuupäev: 30. aprill 2015
Kadrioru Saksa Gümnaasiumis toimunud vabariiklikul saksa keele võistlusel Deutsch ist ein Plus 8.-9. klassile saavutas Helena Mutso 9.b klassist 3.-4. koha, Kaspar Klettenberg 5.-6. koha
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122