EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127
Pilt Saavutus

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 13. veebruar 2017
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 11. klassi õpilane Kaspar Klettenberg saavutas 14. koha.

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 10. veebruar 2017
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 6. klassi õpilased: Marianne Mendel 4. koht ja Villem Erik Nittim 16.-17. koht,
  • 9. klassi õpilane Kairit Klaus 18. koht,
  • 11. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 21.-23. koht.

Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 01. veebruar 2017
Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul osalesid järgmised õpilased:
  • Otto Vanasaun 7. klassist;
  • Mona Kapper 8. klassist;
  • Kairit Klaus ja Helena Tischler 9. klassist;
  • Kaspar Klettenberg ja Gerd Eston Sepp 11. klassist.

Kairit Klaus pääses ka olümpiaadi lõppvooru.

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 01. veebruar 2017
Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul osalesid järgmised õpilased:
  • Maria Jõgi, Madis Järve, Brenda-Bridget Prikk, Aleksander Saarse, Markus Savi, Merili Tamm ja Jaan Voronõi 10. klassist;
  • Kaspar Klettenberg 11. klassist.

Matemaatikaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 31. jaanuar 2017
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääses 11. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 20. jaanuar 2017
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 6. klassi õpilased: Marianne Mendel ja Villem Erik Nittim,
  • 9. klassi õpilane Kairit Klaus,
  • 11. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 29. detsember 2016
Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorust sai edasi lõppvooru 11. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 28. november 2016
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7. klassi õpilane Triin Aadma, 9. klassi õpilased Jan Markus Tinno, Helena Tischler, Kairit Klaus, Edith Merila, Lisbeth Verk ja Markus Arm ning 11. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Astronoomiaviktoriini Pulsar 2016 tulemused

Kuupäev: 19. aprill 2016
9. märtsil toimus veebipõhine astronoomiaviktoriin Pulsar.

8. klassi parimad: Sander Kõrts, Kerttu Jänes, Edith Merila, Andres Jaanimäe, Kris-Sten Ibrus.
9. klassi parimad: Henri Täht, Sten Kiinvald, Rene Sissask, Martin Hansen, Klaudia Sirel.

Võistluse koduleht
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127