EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135
Pilt Saavutus

Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 24. jaanuar 2011
Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 7. klassi õpilane Maria Teresa Kalmet 14. koha, 8. klassi õpilane Ingrid Pajo 42. koha.

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 17. jaanuar 2011
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 7. klassi õpilane Arik-Andre Ermus 32.-33. koha, 9. klassi õpilane Annika Kluge 10.-11. koha.

Füüsikaolümpiaad

Kuupäev: 13. detsember 2010
Füüsikaolümpiaadi koolivoorust sai Tallinna piirkonnavooru edasi 9.a klassi õpilane Pjotr Voronõi.

Jõululuuletuste konkurss

Kuupäev: 08. detsember 2010

Jõululuuletuste konkursil Jõuluturu 2010 laval Rotermanni kvartalis esines 4.a klassi õpilane Merili Tamm, kelle omaloominguline luuletus „Jõulud tulemas” pälvis III-IV klasside vanusegrupi rohkem kui 200 luuletuse seas eriauhinna.

Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 04. detsember 2010
Geograafiaolümpiaadi Talllinna piirkonnavoorus saavutas 9.a klassi õpilane Annika Kluge 21.-22. koha.

Bioloogiaolümpiaad

Kuupäev: 03. detsember 2010
Bioloogiaolümpiaadi koolivoorust sai Tallinna piirkonnavooru edasi 6. klassi õpilased: Jaan Hansen, Maris Kluge ja Sandra Sander, 8. klassi õpilane Erko Vanasaun, 9. klassi õpilased: Annika Kluge, Meiliin Soome ja Birgit Allmere, 10. klassi õpilane Ingrid Maarja Moor.

Matemaatikaolümpiaad

Kuupäev: 03. detsember 2010
Matemaatikaolümpiaadi koolivoorust sai Tallinna piirkonnavooru edasi 7. klassi õpilane Arik-Andre Ermus, 9. klassi õpilane Annika Kluge.

Geograafiaolümpiaad

Kuupäev: 15. november 2010
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai Tallinna piirkonnavooru edasi 9.a klassi õpilane Annika Kluge.

Lugemisaasta projekt „Lugemispesa”

Kuupäev: 01. november 2010

2010. aasta - lugemisaasta projekti „Lugemispesa” raames S. Jessenini

115. sünniaastapäevale pühendatud ilmeka lugemise konkursil Tallinna Õismäe Vene Lütseumis osalesid neljandate klasside õpilased: Klaus Sebastian Levit, Robert Pozner ja Kelli Kastor.

 

Parima ilmeka lugeja diplomi pälvis Klaus Sebastian Levit ja parima lüürilise luule esitamise eest Kelli Kastor.

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127-135