EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127
Pilt Saavutus

Matemaatikaülesannete lahendamise võistlus

Kuupäev: 15. aprill 2011

15.aprillil 2011 toimus Tallinna Inglise Kolledžis 5. ja 6. klassi õpilaste matemaatikaülesannete lahendamise võistlus.

 

5.a klassi õpilane Aleksandra Saarmets saavutas 15. koha 5. klassi õpilaste hulgas.

6.b klassi õpilane Maris Kluge saavutas 5.-8. koha 6. klassi õpilaste hulgas.

Õpioskuste võistlus

Kuupäev: 09. aprill 2011
Õpioskuste võistlus Tallinna piirkonnavoorul saavutas Tallinna Õismäe gümnaasiumi 5.b klassi võistkond 12. koha.

Koolitants 2011

Kuupäev: 04. aprill 2011

6. b klassi tantsurühm Ökulid võitsid 4.-6. klasside eesti tantsu kategoorias I koha tantsuga "Nälg paneb mehe tagumikku liigutama". Õpetaja Elo Unt.

 

 



Laulupidu

Kuupäev: 18. märts 2011

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi mudilaskoor osaleb suvisel laulupeol.

Luulekonkurss „Minu esimene …“

Kuupäev: 11. märts 2011

Haabersti Avatud Noortekeskuse poolt korraldatud luulekonkursil „Minu esimene …“ saavutas 1. koha Cassandra Herne 7.b klassist luuletusega "Minu esimene naeratus" ning 2. koha Andre-Härlet Elvisto 7.a klassist luuletusega "Minu esimene naftadollar".

Eriauhinna sai Marten Teemant 7.b klassist luuletusega "Minu esimene reinkarnatsioon".

Vene keele võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 03. märts 2011
Vene keele võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 12.b klassi õpilane Geiu Vatter 8. koha,  12.a klassi õpilane Elis Pärn 10. koha ja 10b. klassi õpilane Reelika Jaanhold 12. koha.

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 07. veebruar 2011

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutasid 6.klassi õpilased järgmised kohad: Jaan Hansen 6. koha, Maris Kluge 9. koha, Sandra Sander 10. koha.

9.klassi õpilased saavutasid järgnevad kohad: Annika Kluge 16. koha, Birgit Allmere 32. koha, Meiliin Soome 35. koha.

10.klassi õpilane Ingrid Moor saavuta 15.koha.

 

Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 03. veebruar 2011
Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 12.a klassi õpilased järgnevad tulemused:  Roland Pukk 15.-19. koha, Elis Pärn 52.-54. koha.

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 03. veebruar 2011

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 11.a klassi õpilane Grete Gross 46. koha, 10.a klassi õpilane Maarja Kordemets 52. koha.

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127