EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122
Pilt Saavutus

Vene keele võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 03. märts 2011
Vene keele võõrkeelena olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 12.b klassi õpilane Geiu Vatter 8. koha,  12.a klassi õpilane Elis Pärn 10. koha ja 10b. klassi õpilane Reelika Jaanhold 12. koha.

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 07. veebruar 2011

Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutasid 6.klassi õpilased järgmised kohad: Jaan Hansen 6. koha, Maris Kluge 9. koha, Sandra Sander 10. koha.

9.klassi õpilased saavutasid järgnevad kohad: Annika Kluge 16. koha, Birgit Allmere 32. koha, Meiliin Soome 35. koha.

10.klassi õpilane Ingrid Moor saavuta 15.koha.

 

Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 03. veebruar 2011
Inglise keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 12.a klassi õpilased järgnevad tulemused:  Roland Pukk 15.-19. koha, Elis Pärn 52.-54. koha.

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 03. veebruar 2011

Saksa keele olümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 11.a klassi õpilane Grete Gross 46. koha, 10.a klassi õpilane Maarja Kordemets 52. koha.

Reaal- ja loodusainete nädala tulemused

Kuupäev: 31. jaanuar 2011

Loodusainete viktoriin

1.-3. klasside viktoriini tulemused oli nii tasavägised, et kõiki sai võrdselt kiidetud ja premeeritud.
4.-6. klasside viktoriini üldarvestuses saavutasid I koha 4.c klass, II koha 6.a ja III koha 6.c.
Onlineviktoriinis osutusid tublimaks Kert Liinat 5.c, Kristjan Kallikivi 5.b, Joonas Vain 5.b.

Taaskasutatud materjalidest meisterdajaid oli kõige enam 1.a klassis. Eraldi kiidame 2.c klassi õpilast Alissa Tammertit.

Parimad peastarvutajad

1.klass

Markus Ulejev 1.a, Innar Viinamäe 1.a, Kaspar Lesk 1.a, Alisel Renate Kail 1.a, Gert-Urmet Uustani 1.b, Liis Maribel Vaga 1.b, Linda Mutso 1.b, Otto Cristofer Vanasaun 1.c, Triin Aadma 1.c, Kristjan Peedisson 1.c.

2.klass

Robin Sarv 2.a, Karel Tummeltau 2.a, Laura-Luisa Neuland 2.a, Eliis Turvas 2.a, Sandra Sarap 2.b, Lisette Orav 2.b, Klaus Märten Sammal 2.b, Hannes Uve Martin Ott 2.b, Helan Kalev 2.b, Alex-Daniel Nõmmemees 2.c, Semjon Solomanin 2.c, Richard Rõõm 2.c.

3.klass

Helena Tischler 3.a, Markus Arm 3.a, Rasmus Merimaa 3.a, Maris Tenno 3.b, Sander Kõrts 3.b, Edith Merlia 3.b, Kelly Kivimaa 3.b, Mathias Vaga 3.c, Mihkel Kurbel 3.c, Marken Keres 3.c, Remy Aoveer 3.c.

4. klass

Sander Ulejev 4.a, Joosep Mart Männik 4.a, Kerttu Jänes 4.a, Jaan Voronõi 4.b, MArkus Savi 4.b, Brenda Bridget Prikk 4.b, Margarita Mervjak 4.c, Gerda Tähve 4.c, Liisa Heinla 4.c, Sten Kiinvald 4.c.

5.klass

Aleksander Kirss 5.a, Karel Karlson 5.a, Janar Välk 5.a, Õnneriin Austrin 5.b, Mikk Merimaa 5.b, Helena Mutso 5.b, Kristjan Sammal 5.b, Kristjan Kallikivi 5.b, Kaspar Klettenberg 5.b, Kristiina Kuusepalu 5.c, Kert Liinat 5.c, Rasmus Reede 5.c.

  

Parimad nuputajad

1.klass

Robert Uibokand 1.a, Martin Veližanin 1.a, Kerli Kaarna 1.a, Karina Hanniotti 1.b, Katre Liis Värs 1.b, Gert-Urmet Uustani 1.b, Triin Aadma 1.c, Grete-Ly Avik 1.c, Kaarel Kuldmaa 1.c.

2.klass

Laura-Luisa Neuland 2.a, Robin Sarv 2.a, Kaisa Kivilo 2.a, Sandra Sarap 2.b, Lisette Orav 2.b, Hannes Uve Martin Ott 2.b, Alissa Tammert 2.c, Alex-Daniel Nõmmemees 2.c, Kadi-Liis Pärn 2.c.

3.klass

Jaan Markus Jahilo 3.a, Rasmus Merimaa 3.a, Markus Arm 3.a, Edith Merila 3.b, Sander Kõrts 3.b, Mihkel Ader 3.b, Jüri Fomin 3.c, Remy Aoveer 3.c, Kairit Klaus 3.c.

4. klass

Helene Liivik 4.a. Maria Jõgi 4.a, Liisa Lotta Klaassen 4.a, Joosep Mart Männik 4.a, Kaspar Kluge 4.b, Jaan Voronõi 4.b, Elena Kaarna 4.b, Sten Kiinvald 4.c, Lizette Marie Treiberg 4.c, Marleen Reede 4.c, Gerda Tähve 4.c.

5.klass

Aleksandra Saarmets 5.a, Marchell Alas 5.a, Marie-Annabel Reiner 5.a, Mikk Merimaa 5.b, Kaspar Klettenberg 5.b, Brigita Oras 5.c, Ketryn Parkonen 5.c, Rasmus Reede 5.c.

 

Matemaatika nädalaülesannete parimad lahendajad

Annika-Eliisabet Roost 7.a, Helena Mutso 5.b, Saskia Sui 5.b, Karl-Eghert Levoll 5.b.

  

Aritmeetikakonkursi parimad

25 punkti:

Vanessa Jalakas 9.b, Roger Linask 9.b, Aivo Tamkõrv 9.b, Triin Roosimäe 12.b.

24,5 punkti:

Annika Kluge 9.a, Kaisa Reivart 9.b.

24 punkti:

Meribel Kärg 7.a, Mihkel Klementsov 7.a, Kristiina Zubkova 7.b, Ingrid Pajo 8.b, Birgit Allmere 9.a, Katrin Martson 9.b, Rainer Koorem 11.b, Martin Aron 12.a.

23,5 punkti:

Marianne Mäesalu 10.c, Julia Mentjuk 11.a, Geiu Vatter 12.b.

23 punkti:

Ragnar Rästas 8.b, Hendrik Öpik 9.a, Kristjan Pärtelpoeg 9.b, Maarja Kordemets 10.a, Konstantin Nikolski 10.a, Roman Zubkov 10.c, Toomas Käär 11.a, Rene Luht 12.a, Siimo Sistok 12.a, Martin Männasalu 12.a, Mario Tosso 12.c.

22,5 punkti:

Kaarel Jaanson 8.b, Jekaterina Kuznetsova 8.b, Helena Nurkse 9.a, Anete Gertrud Kruusement 11.a, Ako Kärner 12.a, Rait Mölder 12.b.

22 punkti:

Maria Teresa Kalmet 7.a, Tanel Järve 7.a, Rasmus Mälton 7.a, Anna Pahhatajeva 8.a, Helena Pass 9.a, Diana Sedman 9.b, Markus Evisalu 11.a, Kristel Kiisk 11.a, Ülari Velviste 11.b, Kert Hallik 12.c.

Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 24. jaanuar 2011
Emakeeleolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 7. klassi õpilane Maria Teresa Kalmet 14. koha, 8. klassi õpilane Ingrid Pajo 42. koha.

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 17. jaanuar 2011
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorul saavutas 7. klassi õpilane Arik-Andre Ermus 32.-33. koha, 9. klassi õpilane Annika Kluge 10.-11. koha.

Füüsikaolümpiaad

Kuupäev: 13. detsember 2010
Füüsikaolümpiaadi koolivoorust sai Tallinna piirkonnavooru edasi 9.a klassi õpilane Pjotr Voronõi.

Jõululuuletuste konkurss

Kuupäev: 08. detsember 2010

Jõululuuletuste konkursil Jõuluturu 2010 laval Rotermanni kvartalis esines 4.a klassi õpilane Merili Tamm, kelle omaloominguline luuletus „Jõulud tulemas” pälvis III-IV klasside vanusegrupi rohkem kui 200 luuletuse seas eriauhinna.

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122