EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127
Pilt Saavutus

Ajaloo-olümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 25. jaanuar 2012
Ajaloo-olümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 10.a klassi õpilane Annika Kluge, 10.b klassi õpilane Joel Pihlak ja 12.a klassi õpilane Eliis Bergmann.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 20. jaanuar 2012
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru nooremas vanuseastmes saavutas 8.a klassi õpilane Alferd Georg Klamas 8. koha ja 8.c klassi õpilane Hendrik Mölder 15.-16. koha.

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 06. detsember 2011
Matemaatikaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Maris Kluge ja 10.a klassi õpilane Annika Kluge.

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 05. detsember 2011
Bioloogiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Carolin Zirk, 9.c klassi õpilane Sander Kütisaar, 10.a klassi õpilane Annika Kluge ja 11.c klassi õpilane Ingrid Maarja Moor.

Geograafiaolümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 16. november 2011
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Maris Kluge, 8.a klassi õpilane Alfred Georg Klamas ja 10.a klassi õpilane Annika Kluge.

Kodukoha kaardi koostamise võistluse tulemused

Kuupäev: 14. november 2011
Sellel sügisel toimus rahvusvahelise Geograafia ja geoinfosüsteemide (GIS)-päeva raames oma kodukoha kaardi koostamise võistlus. Kaardi tegemisel puudusid piirangud: see võis olla koostatud käsitsi või internetis, kaart võis olla liikumatu või interaktiivne, kaardil võis olla vaid paar naabertänavat või koguni terve Euroopa. Valik oli kaardikoostaja enda teha.
Võidutööde valimisel hinnati kujundust, sisu ning originaalsust.
Töid hinnati kolmes vanusegrupis: kuni 10-aastased, 11-15-aastased ja 16-18-aastased.
Kuni 10-aastase vanusegrupis esindasid meid väga hästi 1.c klassi õpilased Daniel Eller, kes võitis esimese koha ja AlphaGISi eriauhinna huvitava tehnilise teostuse eest ning Karl Erik Randoja, kes saavutas kolmanda koha.
16-18-aastaste vanusegrupis õnnestus 10.a klassi õpilasel Annika Klugel võita esimene koht, AlphaGISi eriauhind ning ka arenguauhind.
Annika kaart on aadressil http://bit.ly/om3cX8

Ettelugemispäev "Tallinn - legendide linn"

Kuupäev: 21. oktoober 2011

4.a klassi õpilane Hannah Viirlo esindas tublilt kooli XVIII ettelugemise päeval "Tallinn - legendide linn".

 

Tallinna koolide inglise keele ainevõistlus

Kuupäev: 17. mai 2011
Tallinna koolide inglise keele ainevõistlusel saavutas 5.b klassi õpilane Joonas Vain IX koha 5. klassi õpilaste arvestuses ja 8.a klassi õpilane Anna Pahhatajeva jagas VI-VII kohta 8. klassi õpilaste arvestuses.

Känguru 2011

Kuupäev: 21. aprill 2011

Ekolieride vanuserühma parimad: Liisa Lotta Klaassen 4.a, Kaspar Kluge 4.b, Joosep Mart Männik 4.a, Sten Kiinvald 4.c, Helena Tischler 3.a.

Benjaminide vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg 5.b, Maris Kluge 6.b, Jaan Hansen 6.c, Allar Nõugast 5.a, Melanie Rannula 6.b.

Kadettide vanuserühma parimad: Tanel Järve 7.a, Anna Pahhatajeva 8.a, Taur Tärnov 7.a, Reigo Mond 7.b, Oliver saar 8.c, Kristiina Zubkova 7.b.

Juunioride vanuserühma parimad: Annika Kluge 9.a, Katrin Martson 9.b, Roger Linask 9.b, Marianne Mäesalu 10.c, Roman Zubkov 10.c.

 

Vaata lähemalt: http://www.teaduskool.ut.ee/kanguru  

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127