EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122
Pilt Saavutus

5.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

Kuupäev: 12. märts 2012
5.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi Tallinna piikonnavoorus saavutas 5.b klassi õpilane Kaspar Kluge 20.-25. koha ja 6.b klasi õpilane Kaspar Klettenberg 8.-11. koha. 

Matemaatikavõistlus Nuputa

Kuupäev: 21. veebruar 2012

Ülelinnalise matemaatikavõistlusel NUPUTA saavutasid Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkonnad 10. koha mõlemas vanuseastmes.

5.-6. klassi võistkonda kuulusid Henri Täht 5.a klass, Kaspar Kluge 5.b klass, Kaspar Klettenberg 6.b klass ja Kristjan Kallikivi 6.b klass.

7. klassi võistkonda kuulusid 7.b klassi õpilased: Maris Kluge, Artur-Jaak Siispool ja Janek Sõrmus.

Nuputa võistluse tulemused

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 30. jaanuar 2012
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorul saavutas 7.b klassi õpilane Maris Kluge 16.-20. koha ja 10.a klassi õpilane Annika Kluge 7. koha.

Muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 30. jaanuar 2012
Muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorul saavutas 7.b klassi õpilane Maris Kluge 7. koha.

Ajaloo-olümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 25. jaanuar 2012
Ajaloo-olümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 10.a klassi õpilane Annika Kluge, 10.b klassi õpilane Joel Pihlak ja 12.a klassi õpilane Eliis Bergmann.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 20. jaanuar 2012
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru nooremas vanuseastmes saavutas 8.a klassi õpilane Alferd Georg Klamas 8. koha ja 8.c klassi õpilane Hendrik Mölder 15.-16. koha.

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 06. detsember 2011
Matemaatikaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Maris Kluge ja 10.a klassi õpilane Annika Kluge.

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 05. detsember 2011
Bioloogiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Carolin Zirk, 9.c klassi õpilane Sander Kütisaar, 10.a klassi õpilane Annika Kluge ja 11.c klassi õpilane Ingrid Maarja Moor.

Geograafiaolümpiaadi koolivoor

Kuupäev: 16. november 2011
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Maris Kluge, 8.a klassi õpilane Alfred Georg Klamas ja 10.a klassi õpilane Annika Kluge.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-122