EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127
Pilt Saavutus

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 09. november 2012
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust said edasi Tallinna piirkonnavooru 7.b klassi õpilane Kaspar Klettenberg, 8.b klassi õpilane Maris Kluge ja 11.a klassi õpilane Annika Kluge.

Matemaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

Kuupäev: 20. aprill 2012
2012. aasta matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus saavutas 10.a klassi õpilane Annika Kluge 11. koha.

Känguru 2012

Kuupäev: 18. aprill 2012

Ekolieride vanuserühma parimad: Edith Merila, Helena Tischler, Taneli Tõlgo, Lisbeth Verk, Rasmus Merimaa.

Benjaminide vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Allar Nõugast, Kristjan Kallikivi, Sten Kiinvald, Madis Järve, Mikk Merimaa.

Kadettide vanuserühma parimad: Maris Kluge, Arik-Andre Ermus, Jennifer-Chelsea Laanet, Õnneleid Selge, Tanel Järve.

Juunioride vanuserühma parimad: Annika Kluge, Alina Tobijas, Stefan Ojassoo,

 

Helena Pass, Merit Puustusmaa.

 

Vaata lähemalt: http://www.teaduskool.ut.ee/kanguru

Õpioskuste võistlus Tallinna piirkonnavoor

Kuupäev: 17. aprill 2012
Õpioskuste võistluse Tallinna piirkonnavoorul saavutasid 5.b klassi õpilased  Madis Järve, Elina Kaarna, Kaspar Kluge, Miina Valgma ja Jaan Voronõi 7.-10. koha.

Tallinna algklasside luulepäev

Kuupäev: 04. aprill 2012
Kiitus 4.a klassi õpilasele Hannah Viirlo tubli esinemise eest  Tallinna algklasside luulepäeval Eesti Lastekirjanduse Keskuses.

5.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

Kuupäev: 12. märts 2012
5.-6. klasside matemaatikaolümpiaadi Tallinna piikonnavoorus saavutas 5.b klassi õpilane Kaspar Kluge 20.-25. koha ja 6.b klasi õpilane Kaspar Klettenberg 8.-11. koha. 

Matemaatikavõistlus Nuputa

Kuupäev: 21. veebruar 2012

Ülelinnalise matemaatikavõistlusel NUPUTA saavutasid Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkonnad 10. koha mõlemas vanuseastmes.

5.-6. klassi võistkonda kuulusid Henri Täht 5.a klass, Kaspar Kluge 5.b klass, Kaspar Klettenberg 6.b klass ja Kristjan Kallikivi 6.b klass.

7. klassi võistkonda kuulusid 7.b klassi õpilased: Maris Kluge, Artur-Jaak Siispool ja Janek Sõrmus.

Nuputa võistluse tulemused

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 30. jaanuar 2012
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorul saavutas 7.b klassi õpilane Maris Kluge 16.-20. koha ja 10.a klassi õpilane Annika Kluge 7. koha.

Muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 30. jaanuar 2012
Muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorul saavutas 7.b klassi õpilane Maris Kluge 7. koha.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-117 | 118-126 | 127