EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Spordi saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116
Pilt Saavutus

Haabersti linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 30. jaanuar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlustel rahvastepallis I koha.

Võistkonna koosseis: Geethe-Grislyn Ütt, Anette Alapert, Lisbeth Verk, Helena Tischler, Birgit Helendi, Kelly Kivimaa, Klaarika Tabbun, Eliise Ermann, Kairit Klaus.



Haabersti linnaosa koolide 5. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 29. jaanuar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 5. klasside poeglaste meistrivõistlustel rahvastepallis II koha.

Võistkonna koosseis: Markus  Arm, Arles Raudsepp, Aleksander Ebber, Andres Jaanimäe, Sander Kõrts, Maarek Veskilt, Juri Fomin, Mihkel Kurbel, Marken Keres.



Koomiksikonkurss "Mina ja raha"

Kuupäev: 11. jaanuar 2013
Õismäe Gümnaasiumi 9.b klassi õpilaste  Marten Teemanti ja Rodolf John Heinsalu
töö pälvis koomiksikonkursil "Mina ja raha" Eesi Panga auhinna.

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi riistvõimlemise meistrivõistlused

Kuupäev: 10. detsember 2012

10.-12. klass  neiud

 

1.-2. Enel Rand 10.a

1.-2. Jekaterina Kuznetsova 10.a

3. Käroly Hein   11.b

 

                      
10.-12. klass  noormehed

 

1.- 3. Georg Salnikov  12.b

1.- 3. Kristjan Sert 12.a

1.- 3. Hans Käärik  11.b

 

 

8.-9. klass  tüdrukud

 

1. Silva Sildmaa   9.c

2. Laura Martina Vilu  9.c

3. Anette Sedman  8.b

 

8.-9. klass  poisid

 

1. Joan-Martin Astudnev   9.b

2. Kert Kolga    8.a

3.-6. Kristo Kägu   9.b

3.-6. Kristofer Orutar 9.c

3.-6. Tanel Järve  9.a

3.-6. Eliseis Vinogradov 8.c

6.-7. klass tüdrukud

 

1. Cheliin Estelle Savipõld    6.c

2. Diana Reinsalu    7.c

3. Kristiina Kuuspalu   7.c

 

6.-7. klass poisid

 

1. Markus Savi   6.b

2. Kristjan Sammal   7.b

3. Kristjan Kallikivi    7.b

Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside koolinoorte 10x50 m teateujumise võistlus

Kuupäev: 06. detsember 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside koolinoorte 10x50 m teateujumise võistluses III koha.

Võistkonna koosseis: Kerttu Jänes,  Marleen Reede, Annabel Martson, Laura Lee Ebber, Carmen Sibbul, Rasmus Reede, Robert Kassin, Sander Ulejev, Alex Pihlak, Jaan Voronõi.

Haabersti linnaosa koolide 5. klasside meistrivõistlused kombineeritud teatevõistluses

Kuupäev: 20. november 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 5. klasside meistrivõistlustel kombineeritud teatevõistluses II koha.

Võistkonna koossesis: Anette Alapert, Laura-Lota Mölder, Klaarika Tabbun, Kairit Klaus, Marion Kaareste, Cordelia Tiesel, Markus Arm, Arles Raudsepp, Robin Liiva, Maarek Veskilt, Mihkel Kurbel, Juri Fomin.



Minister Jaak Aaviksoo tunnustas rahvusvahelistel võistlustel osalenud noori

Kuupäev: 04. oktoober 2012

3. oktoobril tunnustas minister Jaak Aaviksoo Tartumaal, Äksis asuvas Jääaja Keskuses rahvusvahelistel võistlustel edukalt esinenud õpilasi (http://www.hm.ee/index.php?0513063)

Anete Kõrve - 5.a klass

  • 14. Euroopa Wushu Meistrivõistlusted: 2 hõbemedalit (Nanquan ja Nangun)
  • Läti VI Lahtised Wushu Meistrivõistlused: hõbe Nanquan
  • 4. Eesti Lahtised Wushu Meistrivõistlused: Changquan 2. koht, Gunshu 5. koht.

 

Edith Merila - 5.b klass

  • 14. Euroopa Wushu Meistrivõistlusted: 1 pronksmedal (Nanquan)
  • 4. Eesti Lahtised Wushu Meistrivõistlused: Changquan 4. koht, Gunshu 4. koht

Maarek Veskilt

Kuupäev: 26. september 2012
Maarek Veskilt saavutas 15. septembril 2012 Tallinna meistrivõistlustel tõstmises kehakaalus kuni 56 kg I koha.

Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside meistrivõistlused murdmaateatejooksus

Kuupäev: 20. september 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside meistrivõistlustel murdmaateatejooksus I koha.

Võistkonna koosseis: Klaudia Sirel, Bridgit Pavlov, Carmen Sibbul, Esther Veiman, Martin Nõgu, Kristjan Sammal, Gregori Piiber, Allar Nõugast.



1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116