EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Spordi saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116
Pilt Saavutus

TV 10 Olümpiastarti III etapp

Kuupäev: 11. märts 2013

Laupäeval, 09.03.13 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones TV 10 Olümpiastarti III etapp (Vabariiklik). Ege-Teili Oja saavutas vanemate tüdrukute kõrgushüppes I koha tulemusega 1.59. 

TV 10OS ülekannet saab näha laupäeval, 16.03.2013 ETV-s kell 15.35.

Protokoll:
http://www.ekjl.ee/content/editor/files/AAtulemused/TV%20K%C3%B5rgush%C3%BCpe.pdf

TV 10 OLÜMPIASTARTI TALLINNA III ETAPP

Kuupäev: 07. märts 2013
27.02.2013 toimus Lasnamäe Kergejõustiku hallis TV 10 OLÜMPIASTARTI TALLINNA III
ETAPP, kus õpilane Ege-Teili Oja saavutas tüdrukute vanema rühma kõrgushüppes 1.koha tulemusega 1.58, mis on ka tema isiklik rekord.
Samal võistlusel saavutas õpilane Kerttu Jänes kõrgushüppes 7.koha tulemusega 1.43.

Vabariiklik TV 10 Olümpastari toimub 09.03.13 Tartus.

Protokoll: http://www.ekjl.ee/content/editor/files/Tulemused/2013/TV/tul_tv10tallinna3_20130227.pdf

Haabersti LO koolide suusatamise meistrivõistlused

Kuupäev: 07. märts 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasium saavutas Haabersti LO koolide 6.-7. klasside suusavõistlusel II koha.

Haabersti LO koolide suusatamise meistrivõistlused

Kuupäev: 06. märts 2013
Tallinna Õismäe Gümnaasium saavutas Haabersti LO koolide suusatamise meistrivõistlustel 3.-5. klasside poeglaste arvestuses II koha.

Haabersti LO koolide suusatamise meistrivõistlused

Kuupäev: 06. märts 2013
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi saavutas Haabersti LO koolide suusatamise meistrivõistlustel 3.-5. klasside tütarlaste arvestuses II koha.

XIII International Wushu Championship Riia Läti

Kuupäev: 25. veebruar 2013

23-24.02.2013 XIII International Wushu Championship Riia Läti, osales 8 riiki ja üle 120 sportlase. Võistluste korraldajad: Latvian Wushu Association,  Wushu Association of Baltic and Nordic Countries.

 

Meie kooli õpilased said järgmised kohad:

  • Edith Merila kuni 12a – Tanlangquan (palvetajaritsika stiil) pronks ja Baijquan hõbe.
  • Jaan Voronõi 13-15a – Baijquan kuld ja Tanlangquan 4. koht.
  • Alo Eilart juuniorid – Tiigri stiil 6. koht.

Haabersti linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 13. veebruar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlustel rahvastepallis II koha.

Võistkonna koosseis: Ariano Suur, Alex-Daniel Nõmmemees, Semjon Solomanin, Matthias Siirak, Janek Alton, Helar Kalev, Rain Robert Liloson, Richard Markus Tamm, Rasmus Hirvesoo, Karel Tummeltau.

Haabersti linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 12. veebruar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlustel rahvastepallis III koha.

Võistkonna koosseis: Helena Stina Svilberg, Marleen Valtna, Marta Kolga, Kaileen Leis, Belinda Berendson, Andra Helena Luhaste, Marilin Pajumägi, Janeli Välk, Lisette Orav.



Haabersti linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 05. veebruar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 3. klasside  meistrivõistlustel rahvastepallis I koha.

Võistkonna koosseis: Hetek Johanna Tamm, Linda Mutso, Liis Maribel Vaga, Melany Kivinukk, Heleriin Kattago, Triin Aadma, Markus Ulejev, Georg Dello, Valentin Nikolski, Marek Palm, Jan-Christofer Jaanson, Kristjan Markus Eelmaa.



1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116