EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-110
Pilt Saavutus

Haabersti linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 13. veebruar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 4. klasside poeglaste meistrivõistlustel rahvastepallis II koha.

Võistkonna koosseis: Ariano Suur, Alex-Daniel Nõmmemees, Semjon Solomanin, Matthias Siirak, Janek Alton, Helar Kalev, Rain Robert Liloson, Richard Markus Tamm, Rasmus Hirvesoo, Karel Tummeltau.

Haabersti linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 12. veebruar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 4. klasside tütarlaste meistrivõistlustel rahvastepallis III koha.

Võistkonna koosseis: Helena Stina Svilberg, Marleen Valtna, Marta Kolga, Kaileen Leis, Belinda Berendson, Andra Helena Luhaste, Marilin Pajumägi, Janeli Välk, Lisette Orav.



Haabersti linnaosa koolide 3. klasside meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 05. veebruar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 3. klasside  meistrivõistlustel rahvastepallis I koha.

Võistkonna koosseis: Hetek Johanna Tamm, Linda Mutso, Liis Maribel Vaga, Melany Kivinukk, Heleriin Kattago, Triin Aadma, Markus Ulejev, Georg Dello, Valentin Nikolski, Marek Palm, Jan-Christofer Jaanson, Kristjan Markus Eelmaa.



Haabersti linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 30. jaanuar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 5. klasside tütarlaste meistrivõistlustel rahvastepallis I koha.

Võistkonna koosseis: Geethe-Grislyn Ütt, Anette Alapert, Lisbeth Verk, Helena Tischler, Birgit Helendi, Kelly Kivimaa, Klaarika Tabbun, Eliise Ermann, Kairit Klaus.



Haabersti linnaosa koolide 5. klasside poeglaste meistrivõistlused rahvastepallis

Kuupäev: 29. jaanuar 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 5. klasside poeglaste meistrivõistlustel rahvastepallis II koha.

Võistkonna koosseis: Markus  Arm, Arles Raudsepp, Aleksander Ebber, Andres Jaanimäe, Sander Kõrts, Maarek Veskilt, Juri Fomin, Mihkel Kurbel, Marken Keres.



Koomiksikonkurss "Mina ja raha"

Kuupäev: 11. jaanuar 2013
Õismäe Gümnaasiumi 9.b klassi õpilaste  Marten Teemanti ja Rodolf John Heinsalu
töö pälvis koomiksikonkursil "Mina ja raha" Eesi Panga auhinna.

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi riistvõimlemise meistrivõistlused

Kuupäev: 10. detsember 2012

10.-12. klass  neiud

 

1.-2. Enel Rand 10.a

1.-2. Jekaterina Kuznetsova 10.a

3. Käroly Hein   11.b

 

                      
10.-12. klass  noormehed

 

1.- 3. Georg Salnikov  12.b

1.- 3. Kristjan Sert 12.a

1.- 3. Hans Käärik  11.b

 

 

8.-9. klass  tüdrukud

 

1. Silva Sildmaa   9.c

2. Laura Martina Vilu  9.c

3. Anette Sedman  8.b

 

8.-9. klass  poisid

 

1. Joan-Martin Astudnev   9.b

2. Kert Kolga    8.a

3.-6. Kristo Kägu   9.b

3.-6. Kristofer Orutar 9.c

3.-6. Tanel Järve  9.a

3.-6. Eliseis Vinogradov 8.c

6.-7. klass tüdrukud

 

1. Cheliin Estelle Savipõld    6.c

2. Diana Reinsalu    7.c

3. Kristiina Kuuspalu   7.c

 

6.-7. klass poisid

 

1. Markus Savi   6.b

2. Kristjan Sammal   7.b

3. Kristjan Kallikivi    7.b

Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside koolinoorte 10x50 m teateujumise võistlus

Kuupäev: 06. detsember 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside koolinoorte 10x50 m teateujumise võistluses III koha.

Võistkonna koosseis: Kerttu Jänes,  Marleen Reede, Annabel Martson, Laura Lee Ebber, Carmen Sibbul, Rasmus Reede, Robert Kassin, Sander Ulejev, Alex Pihlak, Jaan Voronõi.

Haabersti linnaosa koolide 5. klasside meistrivõistlused kombineeritud teatevõistluses

Kuupäev: 20. november 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond saavutas Haabersti linnaosa koolide 5. klasside meistrivõistlustel kombineeritud teatevõistluses II koha.

Võistkonna koossesis: Anette Alapert, Laura-Lota Mölder, Klaarika Tabbun, Kairit Klaus, Marion Kaareste, Cordelia Tiesel, Markus Arm, Arles Raudsepp, Robin Liiva, Maarek Veskilt, Mihkel Kurbel, Juri Fomin.



1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-110