EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Spordi saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116
Pilt Saavutus

Haabersti linnaosa algklasside spordimängud

Kuupäev: 23. september 2013

19.septembril 2013 toimusid Haabersti linnaosa murdmaa teatejooksude võistlused ümber Õismäe tiigi.

Võistkonda kuulusid 4 tüdrukut ja 4 poissi, kes kõik jooksid ca 200m. Osa võtsid Tallinna Õismäe Gümnaasiumi, Õismäe Vene Lütseumi, Haabersti Vene Gümnaasiumi, Mustjõe Gümnaasiumi, Järveotsa Gümnaasiumi ja Rocc al Mare Kooli algklasside ja 6.-7. klasside õpilased.

 

6.-7. klassidest võitis I koha Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond koosseisus: Klaarika Tabbun 6b, Anette Alapert 6a, Klaudia Sirel 7a, Ege Teili Oja 7b, Henry Hallik 7b, Fred Ojassoo 7c, Sander Ulejev 7a ja Jasper Janter 7b. II koha saavutas Õismäe Vene Lütseum ja III koha Mustjõe Gümnaasium.

 

5. klasside võistluse võitis RAM, Tallinna Õismäe Gümnaasium sai 4. koha.

4. klasside võistluse võitis RAM, Tallinna Õismäe Gümnaasium sai II koha. Võistkonna koosseis: Linda, Mutso 4b, Grete Hallik 4b, Raiko Aja 4a, Revo Türkson 4b, Grete Berendsen 4b, Raimond Jüriso 4b, Kristjan Markus Eelmaa 4a ja Liis Maribel Vaga 4b.

3. klasside võistluse võitis RAM, Tallinna Õismäe Gümnaasium sai 4. koha.

 

Järgmine algklasside võistlus toimub 20. novembril Rocc al Mare Koolis, siis on kavas kombineeritud teatevõistlused.

Noorte Koolimeedia konkurss

Kuupäev: 20. mai 2013
Noorte Koolimeedia konkursil võitis Tallinna Õismäe Gümnaasium parima TV klippi auhinna Kooli TV balliklippiga.

Jalgpalliturniir SpringCup 2013

Kuupäev: 02. mai 2013

27.–28. aprillil toimus Laagri staadionil rahvusvaheline tugevatasemeline jalgpalliturniir Spring Cup 2013. Osalesid meeskonnad Eestist, Soomest, Lätist ja Venemaalt.

1.a klassi õpilane Oskar Tärnov saavutas Harju JK Tabasalu meeskonna koosseisus vanusegrupis 2005a 17 meeskonna seas III koha.

II Euroopa Traditsioonilise Wushu Meistrivõistlused Rumeenias

Kuupäev: 19. aprill 2013

Anete Kõrve tulemused II Euroopa Traditsioonilise Wushu Meistrivõistlustel Rumeenias 8.-15.04.2013:

  • 4. koht - tüdrukud 10-12a lühikesed traditsioonilised relvad (Wudang Fan e lehvik)
  • 5. koht - tüdrukud 10-12a jäljendus stiilid (Tanlangquan e palvetajaritsika stiil)
  • 6. koht - tüdrukud 10-12a traditsioonilised stiilid 2 grupp (Baijquan e Baijrusikas)

Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused võrkpallis põhikooli tüdrukud

Kuupäev: 15. aprill 2013
Tallinna Õismäe Gõmnaasiumi võistkond saavutas Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlustel võrkpallis põhikooli tüdrukutele III koha.
Võistkonna koosseis: Annika-Elisabet Roost, Kerly Piirsalu, Karin Vaalma, Reelika Vaiksaar, Maris Kluge, Evelin Virro, Pauliine Uint.

Tallinna Võrkpalli Kooliliiga Miniturniir

Kuupäev: 05. aprill 2013
Tallinna Õismäe Gümnaasium saavutas Tallinna Võrkpalli Kooliliiga Miniturniiril III koha.
Võistkonna koosseis: Kelli Kastor, Lizette-Marie Treiberg, Liisa Heinla, Kelli Kõlu, Cheliin Estelle Savipõld.

Jalgpalliturniir Errea Cup 2013

Kuupäev: 04. aprill 2013
28.–30. märtsil 2013 toimus Lätis Daugavpilsis rahvusvaheline tugevatasemeline jalgpalliturniir Errea Cup 2013. 
6.b klassi õpilane Jasper Janter vanusegrupis 2000a saavutas jalgpallikooli SK Augur  koosseisus II koha.

Eesti meistrivõistlused tõstmises

Kuupäev: 20. märts 2013
Õnnitleme Rodolf John Heinsalu Eesti meistritiitli võitmise ja Henry Mitti pronksmedali võitmise puhul tõstmises kehakaalus kuni 69 kg.

Kaks nädalat varem toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel tõstmises võitis Rodolf samuti I koha. Hõbemedali võitis 9.b klassi õpilane Matis Pärend kehakaalus kuni 85 kg.

Täname ka poiste treenerit Kalle Jõudnat.

Läti lahtised Wushu meistrivõistlused

Kuupäev: 18. märts 2013
Anete Kõrve võitis 2 kulda Läti lahtistelt Wushu meistrivõistlustelt.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116