EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Spordi saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116
Pilt Saavutus

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilased suusavõistlustel

Kuupäev: 23. märts 2014
3. märtsil 2014 toimusid Nõmme Spordikeskuses Kesklinna, Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosade koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside suusavõistlused. Võisteldi kunstlumel ja kõikide distantside pikkus oli 1,4 km.

Haabersti koolidest osales ainult Tallinna Õismäe Gümnaasium ja võitis kõik medalid.

3.-5. klasside poistest saavutas I koha ajaga 6.20 3a klassi õpilane Herman Henrik Liira, II koha saavutas Remi Mäeots ajaga 7.05 3a klassist ja III koha Valentin Nikolski ajaga 8.34 4c klassist.

3.-5. klasside tüdrukutest saavutas I koha ajaga 9.18 Linda Mutso 4b klassist, II koha saavutas Grete Berendsen ajaga 9.21 4b klassist ja III koha Triin Aadma ajaga 10.40 4c klassist.

6.-7. klasside tüdrukutest võitis I koha ajaga 7.48 Anette Alapert 6a klassist, II koha ajaga 8.01 Kelly Kivimaa 6b klassist ja III koha Lola Link ajaga 9.07 6a klassist.

6.-7. klasside poistest võitis I koha ajaga 5.03 Haabersti koolide arvestuses ja üldjärjestuses Tallinna linnas 5. koha Ivo Niklas Hermanson 6a klassist, II koha ajaga 5.59 Markus Arm 6a klassist ja III koha ajaga 6.20 Egert Pihlak 6b klassist.

Järgmine võistlus on aprillikuus teateujumine.

Haabersti linnaosa koolide rahavastepalli võistlused

Kuupäev: 20. veebruar 2014

5. klasside poisid saavutasid II koha, võistkonnas olid:

Richard Markus Tamm 5a, Patrick Rand 5a, Rain Liloson 5b, Rasmus Savi 5b, Janek Alton 5b, Helar kalev 5b, Ariano Suur 5c, Mathias Siirak 5c, Mattias Nurga 5c, Semjon Solomanin 5c.

 

5. klasside tüdrukud saavutasid III koha, võistkonnas olid:

Belinda Berendson 5a, Janeli Välk 5a, Marilin Pajumägi 5a, Andra Helena Luhaste 5a, Maria Zadonski 5a, Marta Kolga 5b, Kaileen Leis 5b, Janely Havi 5b, Sandra Liis Olander 5b, Anna Liisa Tipner 5c.

 

3. klasside võistkond saavutas II koha, võistkonnas olid:

Ädu Melanie Kirss 3a, Marianne Mendel 3a, Kertu Viljak 3a, Anne-Mai Heinla 3c, Gerli Kožurov 3b, Remi Mäeots 3a, Uku Kaarel Neemre 3a, Gregor Veiper 3a, Mikk Võsu 3c, Karl Türin 3c, Herman Hendrik Liira 3a.


4. klasside tüdrukud võitsid I koha ja karika, võistkonnas olid:

Triin Aadma 4c, Hetek Johanna Tamm 4a, Melany Kivinukk 4c, Liis Maribel Vaga 4b, Grete Berendsen 4b, Leona Lall 4c, Heleriin Kattago 4c, Teresa Lilleorg 4a, Iris Ermann 4a.

 

4. klasside poisid saavutasid II koha, võistkonnas olid:

Jan Sarapik 4c, Marek Palm 4c, Valentin Nikolski 4c, Kristjan Markus Eelmaa 4a, Markus Ulejev 4a, Raiko Aja 4a, Georg Dello 4b, Kaarel Kuldmaa 4c, Revo Türkson 4b.

Sportvõimlemise arvestuslik spordipäev

Kuupäev: 23. detsember 2013

Igal aastal, teise kooliveerandi lõpus, toimub sportvõimlemise arvestuslik spordipäev, sellel aastal toimus see 5. detsembril.

 

Hommikul vara alustasid 4. ja 5. klasside õpilased, kes sooritasid arvestust esimest korda.
4.-5. klassi tüdrukud: 1. Marta Kolga 5b (81,5p.); 2. Kaileen Leis 5b (79,5 p.);  3. Laura-Luisa Neuland 5a (78 p.).
4.- 5. klassi poisid: 1. Janek Alton 5b (60p.); 1. Helar Kalev 5b (60p.); 3. Ariano Suur 5c (57p.).


Järgmiste vanuseastmete parimad olid:

6.-7.  klassi tüdrukud: 1. Laura Berendsen 6b (87p); 2. Cheliin Estelle Savipõld 7c (86p); 3. Kelli Kastor 7a (85p).

6.-7. klassi poisid: 1. Markus Savi 7b (70p.); 2. Jan Markus Tinno 6a (65p.); 3. Andres Jaanimäe 6b (60p.); 3.
Maarek Veskilt 6b (60p.); 3. Aleksander Ebber 6c (60p.); 3. Madis Järv 7b (60p.).

 

8.-9. klassi tüdrukud: 1. Dana Kadanik 9a (88 p.); 2. Diana Reinsalu 8c (86,5p.); 3. Anette Sedman 9b (83,5p.).

8.-9. klassi poisid: 1. Kristjan Sammal 8b (75p.); 1. Kert Kolga 9a (75p.); 3. Kristjan Kallikivi 8b (71p.).

 

Gümnaasiumi neiud: 1. Kätlin Raja 12a (91,5p.); 2. Silva Sildmaa 10a  (90p.); 3. Jekaterina Kuznetsova 11a  (89p.).
Gümnaasiumi noormehed: 1. Martin Astudnev 10a (62p.); 1. Kristofer Orutar 10a (62p.);  1. Martin Maasing 11a (62p.); 1. Hans Käärik 12b (62p.)

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 3. klasside võistkond saavutas kombineeritud teatevõistlustel I koha

Kuupäev: 16. detsember 2013

Kolmapäeval, 20. novembril 2013.a. toimusid RAM koolis Haabersti Linnaosa koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused. Võistkonnas oli 5 poissi ja 5 tüdrukut, kes kõik pidid sooritama eelnevalt selgeks õpitud harjutusi, olema kiired ja osavad.

 

Väga tubli olid 3. klassi võistkond, kes saavutas I koha, koosseisus:

Herman Henrik Liira 3a, Remi Mäeots 3a, Uku Kaarel Neemre 3a, Gregor Veiper 3a, Robin Pihlak 3a, Sten Viira 3b, Marii Eliis Lattik 3a, Kertu Viljak 3a, Piia Milkov 3b, Maile Velviste 3c, Anne-Mai Heinala 3c, Adu Melanie Kirss 3a.

 

4. klasside vöistkond saavutas III koha, kooseisus:

Heleriin Kattago, Triin Aadma, Linda Mutso, Liis Maribel Vaga, Grete Berendsen, Kristjan Markus Eelmaa, Jan Cristofer Sarapik, Raiko Aja, Marek Palm, Georg Dello, Revo Türkson, Valentin Nikolski.

 

5. klasside võistkond saavutas 4. koha.

 

Jaanuaris- veebruaris võisteldakse rahvastepallis.

Koolinoorte korvpalli meistrivõistlused

Kuupäev: 03. detsember 2013

Tallinna Õismäe Gümnaasiumis lõppenud Koolinoorte korvpalli meistrivõistlustel põhikoolidele võitsid meistritiitli Tallinna Reaalkooli poisid. Hõbemedalid võitsid Tallinna 21. Kooli korvipoisid. Kolmanda koha võitis Tallinna Õismäe Gümnaasium, koosseisus Jarek Vask, Märten Maurer, Andreas Alapert, Antonio Sebastian Kass, Oskar Neemre, Kaspar Joel Elias, Edward Vodi, Janar Välk ja Markus Vilberg. Juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Tõnu Oja.

Alex-Danieli tulemused võistlustantsus

Kuupäev: 28. oktoober 2013
19.-20.10.2013 Helsinkis peetud suurturniiril WDSF Open Helsinki 2013 võistles edukalt Tallinna Õismäe Gümnaasiumi õpilane Alex-Daniel Nõmmemees.
Laupäevasel Laste vanuseklassi (kuni 11-aastased) ladina-ameerika tantsude võistlusel saavutas Alex-Daniel oma partneri Mileene Varikuga väga tubli III koha ja pronksmedali!
Ka pühapäevasel Laste vanuseklassi standardtantsude võistlusel jõudis sama tantsupaar finaali kuue parima hulka. Karmis konkurentsis saavutasid Alex-Daniel ja Mileene 5. koha.
Alex-Daniel Nõmmemees tantsib Tantsustuudios FLEX, kus teda treenivad endised tippvõistlustantsijad Jörgen Kapp ja Mari Piksar. Treeningud toimuvad 4-5 korda nädalas stuudio kesklinna saalis.
Juba uuel nädalavahetusel võistleb Alex-Daniel oma partneriga rahvusvahelisel turniiril Riias.

Palju õnne ja pöidlad pihku!

II koht vabariiklikel jalgpalli meistriliiga finaalvõistlustel

Kuupäev: 18. oktoober 2013
10. oktoobril toimusid Põlvas Lootospargi staadionil Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.klasside noormeeste jalgpalli meistriliiga finaalvõistlused.

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi jalgpalli meeskond saavutas II koha, kaotades finaalkohtumise penaltitega 4:2. Osa võttis 15 võistkonda.

 

Võistkonna koosseis: Jarek Vask 9.b, Jasper Janter 7.b, Martin Tomker 8.b, Tanel Pihlak 9.a, Kristjan Rist 8.a, Allar Nõugast 8.a, Fred Ojassoo 7.c, Aleks Pihlak 7.a, Laur Leis 9.b ja Künter Pajumägi 9.b.

 

Künter Pajumägi valiti ka meeskonna parimaks mängijaks.

 

Võistluse tulemused:

 

I koht Viljandi Paalalinna Kool

II koht Tallinna Õismäe Gümnaasium

III koht Loo Kool

Haabersti linnaosa algklasside spordimängud

Kuupäev: 23. september 2013

19.septembril 2013 toimusid Haabersti linnaosa murdmaa teatejooksude võistlused ümber Õismäe tiigi.

Võistkonda kuulusid 4 tüdrukut ja 4 poissi, kes kõik jooksid ca 200m. Osa võtsid Tallinna Õismäe Gümnaasiumi, Õismäe Vene Lütseumi, Haabersti Vene Gümnaasiumi, Mustjõe Gümnaasiumi, Järveotsa Gümnaasiumi ja Rocc al Mare Kooli algklasside ja 6.-7. klasside õpilased.

 

6.-7. klassidest võitis I koha Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond koosseisus: Klaarika Tabbun 6b, Anette Alapert 6a, Klaudia Sirel 7a, Ege Teili Oja 7b, Henry Hallik 7b, Fred Ojassoo 7c, Sander Ulejev 7a ja Jasper Janter 7b. II koha saavutas Õismäe Vene Lütseum ja III koha Mustjõe Gümnaasium.

 

5. klasside võistluse võitis RAM, Tallinna Õismäe Gümnaasium sai 4. koha.

4. klasside võistluse võitis RAM, Tallinna Õismäe Gümnaasium sai II koha. Võistkonna koosseis: Linda, Mutso 4b, Grete Hallik 4b, Raiko Aja 4a, Revo Türkson 4b, Grete Berendsen 4b, Raimond Jüriso 4b, Kristjan Markus Eelmaa 4a ja Liis Maribel Vaga 4b.

3. klasside võistluse võitis RAM, Tallinna Õismäe Gümnaasium sai 4. koha.

 

Järgmine algklasside võistlus toimub 20. novembril Rocc al Mare Koolis, siis on kavas kombineeritud teatevõistlused.

Eesti meistrid suusahüpetes ja kahevõistluses

Kuupäev: 23. september 2013
21.septembril toimus võistlus Nõmme sügis, selgitati välja Eesti meistrid suusahüpetes ja kahevõistluses.

M-14 vanuseklassis tuli 6.a klassi õpilane Ivo Niklas Hermanson suusahüpetes II kohale ja kahevõistluses III kohale. Kokkuvõttes Nõmme sügise III koht.

M-10 vanuseklassis tuli 3.a klassi õpilane Mihkel Hermanson suusahüpetes II kohale, kahevõistluses IV kohale ja kokkuvõttes tuli II koht.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116