EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Spordi saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116
Pilt Saavutus

Pjotr Voronõi saavutused ujumises

Kuupäev: 26. aprill 2011

Meie kooli 9.a klassi õpilase Pjotr Voronõi saavutused ujumises sel aastal:

 

Eesti noorte lühiraja meistrivõistlused (18.02-19.02.11)

 

III koht 200m krooli ajaga 2:08,03

III koht 200m liblikat ajaga 2:30,79

IV koht 400m krooli 4:38,80

 

Vaata lähemalt: http://www.swimming.ee/failid/3038.pdf

 

Ujudes 200m liblikat pääses ta Eesti ujumiskoondisesse. Koos koondisega osales Baltimaade meistrivõistlustel 12.-13.03.2011 Riias ujudes distantsi 200m liblikat Eesti eest ja 100m liblikat individuaalalana (50m bassein).

  

Hyvinkään Uimaseura MÄMMIUINNIT (Soome) (25.04.2011)

  

I koht 200m vabalt (poisid 16) ajaga 2:10,…

I koht 50m selili (mehed) ajaga 31,3…

I koht 100m liblikat (poisid) ajaga 2:06,…

 

Peeter on muidu ka super õpilane.

Küsisime ka Peetri aineõpetajatelt tema kohta. Siin on sellest väike kokkuvõte:

Klassivanem.

Aktiivne korraldaja ja osaleja kooli ja klassiüritustel, alati vajadusel sõnalise osa kokkupaneja ja ürituse juht.

Loominguline inimene: Paljude ideede autor ja teostaja.

Omab oma arvamust ja julgeb alati oma ideed teoks teha.

Alati abivalmis.

Laia silmaringiga, suure lugemusega.

Teadmishimuline, huvitub kõigist ja kõigest.

Põhjalik, korrektne, süvitsi mineja.

Tegeleb meelsasti nooremata õpilastega, toetab, julgustab, mõistab neid.

Tubli spordipoiss.

Usaldusväärne.

Sügava õiglustundega.

Karismaatiline.

Väga heade õpiltulemustega.

Ei karda olla isikupärane ja oma arvamusega teistest eristuda.

Väärikas ja tahtejõuline.

Suudab ka üksinda töötada ja teeb rohkem, kui nõutud.

Universaalselt andekas.

Omab autoriteeti nii suutemate kui väiksemate seas.

Hea näide sellest, kuidas vene poiss on lõimunud eesti keskkonda: tal on õppimine korras, ta on autoriteet.

Ta hoolitseb oma välimuse eest, see on sümpaatne.

Peeter on suurepärane näide noorest eestivenelasest.

 

 

 

Eesti meistrivõistlused judos

Kuupäev: 30. märts 2011
26.03.2011 toimus Tartus juuniorite Eesti meistrivõistlused judos, kus Tallinna Õismäe gümnaasiumi  11.a klassi õpilane Merle Reimer (-78 kg) võitis Eesti meistri tiitli.

Haabersti linnaosa koolide suusavõistlused

Kuupäev: 01. märts 2011

 

Marie Annabel Reiner, Bridgit Pavlov, Irma Laas, Arti Kokka, Ivo Niklas Hermanson, Jasper Janter.

Haabersti linnaosa koolide kombineeritud teatevõistlused

Kuupäev: 01. veebruar 2011

Sportvõimlemise päeva parimad

Kuupäev: 08. detsember 2010

TÜDRUKUD

 

5. klass

1. Aleksandra Saarmets 5.a 70 punkti

2. Õnneriin Austrin 5.b 69 punkti

3. Triin Heliise Slade 5.b 68 punkti

 

6.-7. klass

1. Kristiina Zubkova 7.b 89 punkti

2. Silva Sildmaa 7.c 88,5 punkti

3.-4. Laura-Martina Vilu 7.c 84 punkti

3.-4. Jekaterina Jatsenko 6.a 84 punkti

 

8.-9. klass

1. Kätlin Raja 9.a 90,5 punkti

2. Nancy Truuvert 9.b 89 punkti

3. Jekaterina Kuznetsova 8.b 88 punkti

 

Gümnaasium

1. Johanna Terasmees 12.a 68 punkti

2. Kristel Kiisk 11.a 66 punkti

3. Irina Petsko 12.b 64 punkti

 

POISID

 

5. klass

1. Kristjan Kallikivi 5.b 60 punkti

2. Eero Põlluveer 5.b 57 punkti

3. Karel Karlson 5.a 55 punkti

 

6.-7. klass

1. Joan-Martin Astudnev 7.b 66 punkti

2.-3. Rolf John Heinsalu 7.b 62 punkti

2.-3. Fjodor Zadonski 7.a 62 punkti

 

8.-9. klass

1. Hans Käärik 9.b 75 punkti

2. Ats Veske 8.b 72 punkti

3.-4. Sander Kütisaar 8.c 68 punkti

3.-4. Mark Rogov 8.c 68 punkti

  

Gümnaasium

1. Kristjan Sert 10.a 62 punkti

2.-3. Reimo Luht 10.a 61 punkti

2.-3. Roman Zubkov 10.c 61 punkti

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus

Kuupäev: 13. oktoober 2010

Johanna Oras 10.a klass 2. koht 500m jooksus.

Vanessa Jalakas 9.b klass 10. koht 500m jooksus.

Haabersti Linnaosa 3.-7. klasside murdmaateatejooks

Kuupäev: 01. oktoober 2010

3.klass - III koht

Kairit Klaus 3c , Klaarika Tabbun 3b, Cordelia Tiesel 3c, Liisbet Rehepapp 3a, Mihkel Kurbel 3c, Mathias Vaga 3c, Jüri Fomin 3c, Markus Arm 3a.

 

4.klass - II koht

Isabel Veelma 4c, Kerttu Jänes 4a, Klaudia Sirel 4a, Ege – Teili Oja 4b,Fred Ojassoo 4c, Joosep Männik 4a, Tanel Takel 4a, Jasper Janter 4b.

 

5.klass - II koht

 

Brigitta Oras 5c, Annabel Reiner 5a, Bridgit Pavlov 5b, Helena Mutso 5b, Kristjan Kallikivi 5b, Kristjan Sammal 5b, Rasmus Reede 5c, Martin Nõgu 5b.

 

6.-7.klass - II koht

 

Maria Teresa Kalmet 7a, Annika Eliisabet Roost 7a, Külli Oras 7c, Liisa – Helene Liinat 7c, Oliver Heinsoo 7b, Rodolf Heinsalu 7b, Kristo Kägu 7b, Martin Astudnev 7b.

Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused teatejooksus

Kuupäev: 01. oktoober 2010

4 X 400 M - V koht

 

Vanessa Jalakas 9b

Julia Mentjuk 11a

Merle Reimer 11a

Johanna Oras 10a

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-116