EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Saavutused

1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-110
Pilt Saavutus

Haabersti LO koolide 4. klasside poeglaste rahavastepalli võistlus

Kuupäev: 02. veebruar 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 4. klassi poeglaste võistkond sai II koha.

Võistkonna koosseis:

  • Arles Raudsepp
  • Rasmus Merimaa
  • Ivo Niklas Hermanson
  • Jüri Fomin
  • Markus Meriküll
  • Mihkel Kurbel
  • Maarek Veskilt
  • Sander Kõrts
  • Andres Jaanimäe


Haabersti LO koolide 4. klasside tütarlaste rahavastepalli võistlus

Kuupäev: 01. veebruar 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 4. klassi tütarlaste võistkond sai I koha.

Võistkonna koosseis: Geethe Ütt, Klaarika Tabbun, Kelly Kivimaa, Kairit Klaus, Birgit Helendi, Anette Alapert, Lisbeth Verk, Helena Tischler, Helena Teearu.

 

Haabersti LO koolide 5. klasside tütarlaste rahavastepalli võistlus

Kuupäev: 30. jaanuar 2012

Tallinna  Õismäe Gümnaasiumi 5. klassi tütarlaste võistkond sai I koha.

Võistkonna koosseis:

  • Klaudia Sirel 5.a
  • Kelli Kastor 5.a
  • Helene Liivik 5.a
  • Maria Jõgi 5.a
  • Merili Tamm 5.a
  • Ege-Teili Oja 5.b
  • Merilin Sert 5.b
  • Lizette-Marie Treiberg 5.c
  • Cheliin Estelle Savipõld 5.c

 

Haabersti LO koolide 5. klasside poeglaste rahavastepalli võistlus

Kuupäev: 30. jaanuar 2012

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 5. klassi poeglaste võistkond sai I koha.

Võistkonna koosseis:

  • Joosep Männik 5.a
  • Sander Ulejev 5.a
  • Aleks Pihlak 5.a
  • Tomas-Johannes Sarlin 5.a
  • Tanel Takel 5.a
  • Jasper Janter 5.b
  • Markus Keller 5.b
  • Fred Ojassoo 5.c
  • Sten Kiinvald 5.c

Riistvõimlemise spordipäeva tulemused

Kuupäev: 09. detsember 2011
Tulemused

Haabersti koolidevaheline kombineeritud teatevõistlus

Kuupäev: 01. detsember 2011

Haabersti koolidevahelistel kombineeritud teatevõistlustel saavutas meie kooli 4. klasside võistkond väga pingelises konkurentsis naaberkooliga I koha.

Võistkonna koosseis: Anette Alapert, Cordelia Tiesel, Kairit Klaus, Klaarika Tabbun, Grete Talumaa, Eliise Ermann, Mathias Vaga, Jüri Fomin, Mihkel Kurbel, Marek Veskilt, Robin Liiva.

 

Võistkonda juhendasid õpetajad Ülle Meier ja Kalle Jõudna.

Koolivaheajal tõstjatele kaks kuldmedalit

Kuupäev: 23. oktoober 2011

Mõisakülas rahvusvahelistel kahekordse olümpiamedalivõitja Arnold Luhaääre XX mälestusvõistlustel tõstmises noortele osalesid kolme riigi noorsportlastega konkureerides ka kaks meie kooli õpilast. Edukad olid Maarek Veskilt 4.b klassist kehakaalus kuni 35 kg ja Rodolf John Heinsalu 8.b klassist kehakaalus kuni 62 kg. Mõlemad saavutasid esikoha. Poiste treener on kooli kehalise kasvatuse õpetaja Kalle Jõudna.

Haabersti linnaosa koolide 3.-7. klassi murdmaateatejooksu võistlused

Kuupäev: 26. september 2011

5.klass II koht

  

Klaudia Sirel

Kelli Kastor

Ege-Teili Oja

Isabel Veelma

Fred Ojassoo

Joosep Männik

Sander Ulejev

Jasper Janter

Markus Keller

 

 

4. klass III koht

 

Laura-Lotta Mölder

Anette Alapert

Kairit Klaus

Cordelia Tiesel

Maarek Veskilt

Jüri Fomin

Mihkel Kurbel

Arles Raudsepp

 

 

3.klass II koht

 

Marta Kolga

Janely Välk

Sandra Liis Olander

Mirjam Bush

Eliisa Sukles

Patric Rand

Rasmus Savi

Matthias Siirak

Rain Robert Liloson

5.b klassi õpilase Ege-Teili Oja saavutused spordis

Kuupäev: 23. september 2011
17.-19. juunini toimus Soomes Helsingis 27. korda võistlussari noortele kergejõustikus – Finlandia Junior Games. Võistlustel osales 25 klubi, sealhulgas ka Nõmme kergejõustikuklubi noorsportlaste võistkond, kus käib ka Ege-Teili.
Nendel võistlustel saavutas Ege-Teili Oja 11-aastaste tüdrukute arvestuses:
- esikoht kõrgushüppes (tulemusega 1.41)
- 4. koht kaugushüppes (tulemusega 4.42)
Võistkondlikult tüdrukute 4 x 100 m teatejooksus ja 4 x 60 m tõkkejooksus 3. koha.
Võistkonda kuulusid: Jennifer Pavlov, Bianca Triinu Toots, Ege-Teili Oja ja Hanne Tõnts.
Treener Ingrid Reiljan.
1-9 | 10-18 | 19-27 | 28-36 | 37-45 | 46-54 | 55-63 | 64-72 | 73-81 | 82-90 | 91-99 | 100-108 | 109-110