EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Spordi saavutused

Pilt Saavutus

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside rahvastepalli võistlused

Kuupäev: 18. veebruar 2018

24. jaanuaril 2018 võistlesid Haabersti Vene Gümnaasiumis 3. klassid. I koha sai Järveotsa Gümnaasium, II koha Õismäe Gümnaasium ja III koha Õismäe Vene Lütseum.

Õismäe Gümnaasiumi võistkond: Aron Aasa, Harri, Henri ja Laura Aru, Siim Seenemaa, Gregor Luup, Ralf Raudla, Laura Bachverk, Marta Laurimaa ja Ronja Kivisalu, pildilt puuduvad Brigita Lehtmets ja Urmeli Kull.

5. klasside poisid ja tüdrukud võistlesid Õismäe Gümnaasiumis, 30. jaanuaril poisid ja tüdrukud järgmisel päeval.

Poistest võitis I koha Järveotsa Gümnaasium, II koha sai Rocca al Mare Kool ja III koha Õismäe Gümnaasium.

Võistkonnas olid Trevor Maibak 5c, Hermann Liivik 5c, Roland Kirr 5b, Markus Kull 5b, Kristofer Nyiri 5b, Georg Jaup 5b, Andreas Neuland 5a, Erich Vilumets Krekker 5a, Georg Martin Ots 5a, Jan Richard Võrk 5b, Rasmus Luht 5b.

Tüdrukute võistkonna võitja selgus alles siis, kui punktid olid kokku liidetud. Võitis Haabersti Vene Gümnaasium, II koha võitis Õismäe Gümnaasium, võistkonnas olid Adriana Lumi, Mia Adele Rahuvarm, Reelika Unt, Mia-Lisette Sarapik, Aleksandra Slavgorodskaja, Iiris Vaarmets, Rebecca Koljal, Eliise Nurkse. III koha võitis Õismäe Vene Lütseum.

4. klasside tüdrukud ja poisid mängisid 6. ja 7. veebruaril Õismäe Vene Lütseumis.

Poistest võitis I koha, medalid ja karika Õismäe Gümnaasiumi võistkond koosseisus Fred Vohli, Jan-Martin Klimakov, Oliver Kukk, Ramon Kallas, Hugo Kirss, Martin Slavgorodski, Oliver Urm, Karl Mändla ja Mihkel Kivila.               

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside murdmaateatejooksud

Kuupäev: 29. september 2017
Kolmapäeval, 17. septembril 2017 toimusid Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside murdmaateatejooksud. Osalesid Rocca al Mare Kool, Järveotsa Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum, Mustjõe Gümnaasium ja Õismäe Gümnaasium.

3. klassidest võitis I koha, medalid ja karika Õismäe Gümnaasiumi võistkond (pildil): Marie Orutar, Laura Bachverk, Kertu Kertner, Laura Aru, Harri Aru, Aron Aasa, Henri Aru ja Kenneth Tinnuri.


II kohale tuli  Rocca al Mare Kool ja III kohale Õismäe Vene Lütseum.
 

4. klassidest võitis I koha Õismäe Vene Lütseum, 5. klassidest Rocca al Mare Kool ja 6.-7. klasside võitja oli Järveotsa Gümnaasium.


Tallinna koolinoorte XXXV spordimängud

Kuupäev: 31. mai 2017

Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude viimane ala oli kergejõustik, mis toimus 24.-25.mail Kadrioru staadionil. Väga hästi võistlesid kõik meie kooli esindanud õpilased.


Joosep Männik võitis hõbemedali 100 m jooksus ajaga 11,63 sek ja 9. koha kaugushüppes tulemusega 5,49 m.


Anette Alapert  võitis kuldmedali ja tuli Tallinna Koolinoorte 2017 meistriks kaugushüppes ja saavutas 7. koha 100 m jooksu sajaga 13,24 sek.  

Lisbeth Verk  võitis pronksmedali kaugushüppes tulemusega 5, 15m ja 100 m jooksus ajaga 13,82 sek. 17. koha

 

Klaarika Tabbun saavutas kuulitõukes 6. koha tulemusega 9,86 m ja kettaheites tulemusega 21,25 m 5. koha,  Grete Berendsen põhikooli arvestuses odaviskes 12. koha tulemusega 25,11 m ja gümnaasiumi arvestuses Klaudia Sirel 10. koha tulemusega 24,97.


Kerttu Jänes ja Ege-Teili Oja võistlesid kõrgushüppes, saavutades mõlemad tulemuse  1,50 m 4. koha. Kerttu võistles veel 400 m jooksus, ajaga 1.07,77 tuli ta 6. kohale.

 

4x100 m teatejooksus saavutas nelik Grete Berendsen, Anette Alapert, Lisbeth Verk ja Laura Berendsen 6. koha, ajaga 55,31 sek.

Kergejõustiku võistlused võitis nii põhikooli kui gümnaasiumi arvestuses Tallinna Saksa Gümnaasium, Õismäe Gümnaasium saavutas põhikooli arvestuses 14. koha ja gümnaasiumi arvestuses 13. koha.


Palju õnne osavõtjatele ja häid sportlikke saavutusi!

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside spordimängud

Kuupäev: 31. mai 2017

Haabersti linnaosa koolide 3.-5.klasside ja 6.-7. klasside 2016/17. õa spordimängud lõppesid pendelteatejooksude ja kergejõustiku võistlustega.


19. mail toimusid Järveotsa Gümnaasiumi staadionil Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside pendelteatejooksude ja kergejõustiku võistlused.

Võistlust alustasid  3. klassid pendelteatejooksuga. Võitis Õismäe Gümnaasium, II koha saavutas Õismäe Vene Lütseum ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

 

3. klasside võistkond: Jan Martin Klimakov, Dominika Slutski, Kevin Kastor, Laura Looskari, Siim Türkson, Sofije Rohtvee, Katriin Vaikjärv, Toomas Simanauskas, Milena Olivson, Mattis Mäemurd, Hugo Kirss

 

Kergejõustiku aladel saavutas Siim Türkson 60m jooksus ajaga 8,97 sek I koha, ajaga 9,00 sek saavutas II koha Tomas Simanauskas. Kaugushüppes saavutas II koha Mattis Mäemurd tulemusega 3,88 m, III koha Tomas Simanauskas tulemusega 3,85 m. Kergejõustiku alade kokkuvõttes saavutas I koha Õismäe Gümnaasium.


Järgmisena alustasid võistlust 4. klassid. Pendelteatejooksus saavutas I koha Õismäe Gümnaasium, II koha Õismäe Vene Lütseum, III koha Järveotsa Gümnaasium.


4. klasside võistkond: Sandra–Liisa Jermonok, Liis Kapten, Iiris Vaarmets, Reelika Unt, Aleksandra Slavgorodskaja, Trevor Maibak, Erich Vilumets, Kristofer Nyiri, Jan Richard Võrk, Roland Kirr ja Tristan Liias.

 

Kergejõustiku võistlustel saavutas Iiris Vaarmets 60 m jooksus 8,96 sek, kaugushüppes saavutas Trevor Maibak II koha tulemusega 3,86 m. Võistkondlikult saavutas kergejõustikus I koha Õismäe Gümnaasium.


5. Klasside pendelteatejooksu võitis Järveotsa Gümnaasium, II koha Õismäe Gümnaasium ja III koha RAM.


5. klasside võistkond: Oliver Otlot, Ott-Rasmus Vanus, Kert Jaanimäe, Uko-Laur Kuldmaa, Rasmus Reinoja, Katariina Männisalu, Susanna Kristina Põldoja, Martina Mardi, Kelly Victoria Jüriso, Kamilla Dolgikh, Katariina Peipman ja  Rasmus Reinoja.

 

Kergejõustikus saavutas 60 m jooksus I koha Oliver Otlot 8,56 sek, II koha Ott Rasmus Vanus 8,65 sek, III koha Kert Jaanimäe 8,70 sek. Kaugushüppes savutas I koha Oliver Otlot 4,91 m, II koha Kert Jaanimäe 4,36 m. Katariina Männimäe saavutas kaugushüppes III koha tulemusega 3,90 m.


Palliviskes saavutas III koha Lydia Klimakova tulemusega 31 m, Märten Susi III koha tulemusega 43 m. Võistkondlikult võitis Õismäe Gümnaasium.


6.-7.klasside pendelteatejooksu võitis Järveotsa Gümnaasium.


Kergejõustiku aladel saavutas Grete Berendsen 60m jooksus ajaga 8,30 I koha, kaugushüppes 4,94 m I koha ja palliviskes I koha tulemusega 46 m. 60 m jooksus saavutas III koha Liis Maribel Vaga 8,49 sek.


Palliviskes saavutas II koha Kertu Viljak tulemusega 41,5 m. Georg Dello saavutas palliviskes II koha 61,5 m. Võistkondlikult saavutas I koha Õismäe Gümnaasium.


3.-5. Klasside üldarvestuses  saavutas Õismäe Gümnaasium I koha, II kohale tuli Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Rocca al Mare Kool.


6.-7. klasside üldarvestuses saavutas I koha ja karika Õismäe Gümnaasium, II koha Järveotsa Gümnaasium ja III koha Rocca al Mare Kool.


Palju õnne kõigile osavõtjatele!

Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside poiste korvpalli võistlustel I koht

Kuupäev: 11. aprill 2017
11. aprillil toimusid Järveotsa Gümnaasiumis Haabersti linnaosa koolide 6.-7. klasside poiste korvpalli võistlused. Osalesid Rocca al Mare Kool, Järveotsa Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum ja Õismäe Gümnaasium.
I koha ja karika võitis Õismäe Gümnaasium, II koha Rocca al Mare Kool ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

Võidukas võistkonnas olid: Madis Altvälja, Danil Mäeorg, Georg Dello, Sander Maibak, Raiko Aja, Hugo Ilmar Jõgi, Revo Türkson, Remi Mäeots, Gregor Veiper, Steven Vaasna.

Haabersti linnaosa koolide suusatamise võistlused

Kuupäev: 28. veebruar 2017

22. veebruaril toimusid Haabersti linnaosa koolide 1.-5. klasside ja 6.-7.klasside suusatamise võistlused Nõmme Spordikeskuses.


Võisteldi 1,4 km pikkusel kunstlume rajal. 6.-7. klasside poisid suusatasid kaks ringi, kõik ülejäänud läbisid ühe ringi.


1.-5. klasside poistest saavutas I koha Georg Siim.

1.-5.klasside tüdrukutest sai I koha Siret Lääne, II koha Nora Laas.


6.-7. klasside tüdrukud saavutasid kõik auhinnalised kohad: I koha Marleen Riet, II koha Linda Mutso ja  aIII koha Grete Berendsen.


Remi Mäeots saavutas III koha.

Kokkuvõttes võitsime kaks karikat ja üldvõidu 1.-5. klasside tüdrukute ja 6.-7. klassi tüdrukute arvestuses. 1.-5. klasside poiste ja 6.-7. klasside poiste arvestuses saavutasime II koha.

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside rahvastepalli võistlustelt kaks karikat

Kuupäev: 16. veebruar 2017
Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside spordimängud jätkusid jaanuarikuu lõpus rahvastepalli võistlustega.

Alustasid 5. klassi tütarlapsed, võitjaks tuli Õismäe Vene Lütseumi võistkond. Õismäe Gümnaasiumi tütarlapsed said 4. koha, võistkonnas olid Kelly Victoria Jüriso, Katariina Peipman, Martina Mardi, Liana Sedman, Darja Ljaš, Rebeka Marii Hanniotti, Emma Namnieks, Katariina Männisalu ja Kamilla Dolgikh.

Poiste võistkond koosseisus Emil Rand, Ronaldo Kaljo, Roberto Kaljo, Reiko Kesa, Rasmus Reinoja, Uko Laur Kuldmaa, Robert Tischler ja Ott-Rasmus Vanus, saavutas III koha, I koha võitis Rocca al Mare Kool.


2. veebruaril võistlesid 3. klassid ning saavutasid kuue kooli seas I koha ja said karika.

Võistkonnas olid Hugo Kirss, Grete Kürsa, Lizann-Rosee Roosipuu, Ramon Kallas, Maria Aleksejeva, Jan-Martin Klimakov, Ariaana Maat, Susanna Rand, Martin Sarapuu, Izabela Tammert, Marcus Põlluveer ja Siim Türkson.


8. veebruaril võistlesid 4. klasside poisid, kes saavutasid III koha.

Võistkonnas olid Ronan Patrick Hakala, Tristan Liias, Hermann Liivik, Roland Kirr, Andreas Neuland, Erich Vilumets Krekker, Georg Martin Ots, Rasmus Luht ja Markus Kull.


Rahvastepalli võistlused lõpetasid  9. veebruaril 4. klasside tütarlapsed, kõige tublimad olid Õismäe Gümnaasiumi tütarlapsed, kes võitsid I koha ja karika.

Võistkonnas olid Aleksandra Slavgorodskaja, Mia Lisette Sarapik, Iiris Vaarmets, Mia Adele Rahuvarm, Reelika Unt, Rebecca Koljal, Liis Kapten, Eliise Nurkse.

Õismäe Gümnaasiumi poisid tulid võrkpallis 4. kohale

Kuupäev: 13. jaanuar 2017

10. jaanuaril 2017 toimusid Tallinna Humanitaargümnaasiumis Tallinna Koolinoorte 2016/17 õa poeglaste võrkpalli meistrivõistluste finaalid, mängiti esimesest kuni neljanda kohani.

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi poisid saavutasid 4. koha, võistkonnas olid Arles Raudsepp 9.a, Remy Aoveer 9.a, Marken Keres 9.a, Mathias Vaga 9.c, Eduard Tõniste 9.b, Andres Jaanimäe 9.b, Sander Kõrts 9.b, Ariano Suur 8.c, Kevin Kuldma 8.c, Madis Altvälja 6.a, Juhan Varik 6.a ja Jüri Fomin 9.c klassist.


I koha võitis Tallinna 21. Kool, II koha Tallinna Humanitaargümnaasium, III koha Mustamäe Humanitaargümnaasium.


Palju õnne kõigile!

Sportvõimlemise spordipäev

Kuupäev: 09. detsember 2016

6. detsembril 2016 toimus traditsiooniline sportvõimlemise arvestuslik spordipäev. Osalesid kõik 4.-12. klasside õpilased.


4.-5. klasside tütarlastest olid tublimad I koht Liana Sedman (5.b), II koht Kamilla Dolgikh (5.d), III koht Katariina Männisalu (5.d). Poistest  I koht Ott-Rasmus Vanus (5.d), I koht Trevor Miabak (4.c), III koht Herman Liivik (4.c), III koht Emil Rand (5.b).


6.-7. klasside tütarlastest I koht Liis Maribel Vaga (7.b), II koht Iris Ermann (7.a), III koht Heleriin Kattago (7.c). Poistest I koht Herman Hendrik Liira (6.a), I koht Marten Kauksi (6.b), I koht Sander Maibak (7.b).


8.-9. klasside tütarlastest võitis I koha Laura Berendsen (9.b), II koha Anete Kõrve (9.a), III koha Marta Kolga (8.b) ja III koha Ramona Talving (9.a).

Poistest I koha saavutas Janek Alton (8.b), I koha Ivo Niklas Hermanson (9.a), III koha Marken Keres (9.c), III koha Jan Markus Tinno (9.a).


Gümnaasiumi neidudest saavutas I koha Anette Sedman (12.kl), II koha Klaudia Sirel (10.kl), Kelli Kastor (10.kl). Noormeestest Kristjan Kallikivi (11.kl), I koha Kristjan Sammal (11.kl), III koha Madis Järve (10.kl) ja III koha Rasmus Reede (11.kl).