EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

Pilt Saavutus

Matemaatikavõistluse Känguru 2018 tulemused

Kuupäev: 17. aprill 2018
15. märtsil toimus matemaatikavõistlus Känguru.

Pre-ekolieride vanuserühma parimad: Kristjan Aare, Laura Simanauskaite, Kaisa Mahlapuu.
Ekolieride vanuserühma parimad: Maia Liisa Mitt, Tomas Simanauskas, Lorena Tobbi.
Benjaminide vanuserühma parimad: Hans Oliver Mitt, Ott Mattias Ella, Anabel Tannenberg.
Kadettide vanuserühma parimad: Otto Vanasaun, Betty Neljand, Mikk Võsu
Juunioride vanuserühma parimad: Helena Tischler, Edith Merila, Robin Sarv.
Studentide vanuserühma parimad: Kaspar Klettenberg, Merili Tamm, Madis Järve.

Inglise keele ainevõistlus British Culture 2018

Kuupäev: 05. aprill 2018
5. aprillil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis Tallinna üldhariduskoolide 10.-11. klasside õpilastele inglise keele ainevõistlus British Culture 2018.

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi võistkond võitis 3. koha. Kooli esindasid Lisbeth Verk 10.RL ja Henri Täht 11.RL.

Tallinna koolide 5.-6. klasside õpilaste ainevõistluse "Minu esimene..." tulemused

Kuupäev: 19. märts 2018
6.c klassi õpilast Alar Puumetsa tunnustati eripreemiaga.

Tallinna koolide 5.-6.klasside matemaatika ainevõistluse tulemused

Kuupäev: 13. märts 2018
Tallinna koolide 5.-6.klasside matemaatika ainevõistlusel saavutas 5. klassi õpilane Chrisette Bramanis 6. koha ning 6. klassi õpilane Hans Oliver Mitt 19.-21. koha.

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 13. veebruar 2018
Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 6. klassi õpilased: Riina Eenlo 9.-11. koht, Oliver Otlot 15.-16. koht, Anete Tammus 21.-22. koht;
  • 7. klassi õpilane Marianne Mendel 1. koht;
  • 8. klassi õpilased: Triin Aadma 1. koht, Inger Kõiv 6.-9. koht;
  • 10. klassi õpilane Lisbeth Verk 25. koht.

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 12. veebruar 2018
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnakoolivoorus saavutas 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 11. koha.

Ajaloo-olümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 23. jaanuar 2018
Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 6. klassi õpilased: Anete Tammus, Riina Eenlo, Oliver Otlot;
  • 7. klassi õpilane Marianne Mendel;
  • 8. klassi õpilased: Triin Aadma, Inger Kõiv;
  • 10. klassi õpilane Lisbeth Verk.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 22. jaanuar 2018
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 6. klassi õpilased: Merili Fink, Katariina Peipman ja Oliver Otlot,
  • 7. klassi õpilane Marianne Mendel,
  • 10. klassi õpilane Lisbeth Verk,
  • 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Füüsikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 22. jaanuar 2018
Füüsikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 8. klassi õpilane Betty Jacklin Jennifer Neljand 16.-17. koha.