Õppetöö saavutused

Pilt Saavutus

Matemaatikavõistluse Känguru 2019 tulemused

Kuupäev: 08. mai 2019
21. märtsil toimus matemaatikavõistlus Känguru.

Pre-ekolieride vanuserühma parimad: Laura-Liisa Kari, Emma-Marie Anvelt ja Rihard Alex Pungas.
Ekolieride vanuserühma parimad: Ellina-Evelin Mats, Romet Merikan ja Lorena Tobbi.
Benjaminide vanuserühma parimad: Chrisette Baramanis, Tomas Simanauskas ja Maia Liisa Mitt.
Kadettide vanuserühma parimad: Hans Oliver Mitt, Piia Carmen Milkov ja Paula Kokka.
Juunioride vanuserühma parimad: Otto Vanasaun, Matthias Siirak ja Betty Jacklin Neljand.
Studentide vanuserühma parimad: Helena Tischler, Edith Merila ja Klaudia Sirel.

7. klasside õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnalise piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 26. märts 2019

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 7.B klassi võistkond saavutas õpioskuste võistluse Tallinna ülelinnalisel piirkonnavoorul 5. koha.

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 28. jaanuar 2019
Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 8. klassi õpilane Marianne Mendel 24.-25. koha.

Füüsikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 28. jaanuar 2019
Füüsikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 8. klassi õpilane Villem Erik Nittim 15.-16. koha.

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 24. jaanuar 2019
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust said edasi Tallinna piirkonnavooru
7. klassi õpilane Merlili Fink,
8. klassi õpilased Villem Nittim, Marianne Mendel, Joonas Põldoja ja Piia Carmen Milkov,
9. klassi õpilane Karina Hanniotti,
11. klassi õpilane Edith Merila.

Keemiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 18. detsember 2018
Keemiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 8. klassi õpilane Marianne Mendel.

Füüsikaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 13. detsember 2018

Füüsikaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 8. klassi õpilane Villem Erik Nittim.

Geograafiaolümpiaadi vabariikliku vooru tulemused

Kuupäev: 14. mai 2018
11.-12. mail toimus Põlvas geograafiaolümpiaadi vabariiklik voor.  Õismäe Gümnaasiumi 12.a klassi õpilast Kaspar Klettenbergi autasustati I järgu diplomiga.