EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Konsultatsioonid

Perekonnanimi Eesnimi Nädalapäev Kellaaeg Ruum Reaal- ja loodusainete kirjalikule järelvastamisele registreerimine
Aaring Kerttu kokkuleppel õpetajaga 240  
Anupõld Kristo

E

K

14.55-15.40

8.00-8.45

413

 
Antonis Liina

T

K

14.55-15.40

14.55-15.40

315  
Arna Tiia K 14.05-14.50 312  
Aruväli Ly E 14.00-16.00 võimla  
Aug Anne E
N
14.00
14.30
113  
Baimussinova Olga N
14.00-14.55 412   
Betlem Jaanus E 14.05-14.50
14.55-15.40
313  
Ehrpas Inga E 14.50-16.00 212  
Erit Esta

N

8.00-8.45

15.00

413

 
Harro Piret kokkuleppel
õpetajaga
401  
Hõimra Jaanika K
R
15.00-16.00
14.05-14.50
220  
Ilmjärv Koidu E
14.05-14.50 401  
Jakobson Krista

E-T

N

7.30-8.00

14.00-14.45

216

 
Jõudna Kalle K
14.00-15.30
võimla  
Jõudna Tiina

E

N

13.00

8.00

101

 
Kabral Monika

T

14.00-14.45 213  
Karp Tõnu E
15.00-16.00 121  
Kasesalu Helle T 15.40 305  
Kattel Lilian E
T
15.00-16.00
13.30
302  
Kink Reet N 8.00-8.45
102  
Kippel Kristel T 13.00 215  
Kork Tiiu

E

14.00-16.00

võimla  
Kravets Marina E
K
15.00-16.00
14.00-15.00
222
203
 
Krebs Silvi K 13.10-13.55 114  
Kütisaar Sirje T
N
13.10-13.55
8.00-8.45
204  
Leinemann Kristiina K

14.55-15.40

237  
Lemmik Jonas E, R
15.00

222

 
Leoke Kristiina T
14.05-14.50 133  
Levit Annika

E

N

14.05-15.40

7.15

214  
Lipping Ave N
14.55-15.40 122  
Mahlakõiv Krista

E

K

14.00-15.00

14.55-15.40

307
 
Maripuu Hilje E, T
15.00 306  
Mehtälä Mari N 7.30-8.00

308

 
Meier Ülle R
15.00-16.00
võimla  
Milkov Kätlin E
T
14.50
13.55
417  
Morozjuk Tatjana T, K
14.55-15.40 403  
Mägi Laura K

15.45

122

 
Nurk Airi E
N
14.05-15.30
14.05-14.55
235  
Oja Tõnu T 16.00 võimla  
Palm Ingrid kokkueppel õpetajaga 311  
Porman Aina

T

R

14.05-14.55

14.55-15.40

301

 
Rüüsak Lea E
K
14.05-15.40
14.55-15.40
208

 
Salu Kairi

E

T

13.10-14.50

14.55-15.40

304  
Sander Ada

E, T

K

13.10-13.55

12.10-12.55

111  
Soosalu Sirje E, T, N, R
T
T
7.30-8.00
8.00-8.45
14.55-15.40
414  
Tarjus Madli T, K 14.55-15.40    
Toomsalu Kaja T
K
R

13.10-13.55

12.10-12.55

13.10-13.55

228

 
Turmen Kaja E
K
14.05-14.50
13.10-13.55
410  
Tõkke Rita K
N
13.00-14.00
13.00-14.00
115  
Unt Mai T
13.00-14.00 104  
Vain Luule

K, R

N

15.00
12.10
235  
Veier Mai kokkuleppel
õpetajaga
409  
Voll Anne

K

14.05-14.50 103  
Õispuu Jaan T, K
14.55 311  

 

Viimati muudetud: 14.03.2017