EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Õppetöö saavutused

Pilt Saavutus

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 13. veebruar 2018
Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused:
  • 6. klassi õpilased: Riina Eenlo 9.-11. koht, Oliver Otlot 15.-16. koht, Anete Tammus 21.-22. koht;
  • 7. klassi õpilane Marianne Mendel 1. koht;
  • 8. klassi õpilased: Triin Aadma 1. koht, Inger Kõiv 6.-9. koht;
  • 10. klassi õpilane Lisbeth Verk 25. koht.

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 12. veebruar 2018
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnakoolivoorus saavutas 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 11. koha.

Ajaloo-olümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 23. jaanuar 2018
Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 6. klassi õpilased: Anete Tammus, Riina Eenlo, Oliver Otlot;
  • 7. klassi õpilane Marianne Mendel;
  • 8. klassi õpilased: Triin Aadma, Inger Kõiv;
  • 10. klassi õpilane Lisbeth Verk.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 22. jaanuar 2018
Bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääsesid järgmised õpilased:
  • 6. klassi õpilased: Merili Fink, Katariina Peipman ja Oliver Otlot,
  • 7. klassi õpilane Marianne Mendel,
  • 10. klassi õpilane Lisbeth Verk,
  • 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Füüsikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 22. jaanuar 2018
Füüsikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus saavutas 8. klassi õpilane Betty Jacklin Jennifer Neljand 16.-17. koha.

Füüsikaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 22. detsember 2017
Füüsikaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 8. klassi õpilane Betty Jacklin Jennifer Neljand.

Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru tulemused

Kuupäev: 22. detsember 2017
Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoorus sai 7. klassi õpilane Villem Nittim 26.-28. koha, Joonas Põldoja 39.-40. koha ja Paula Kokka 47. koha ning 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg 15. koha gümnaasiumi klasside arvestuses.

Matemaatikaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 12. detsember 2017
Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru pääses 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.

Geograafiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Kuupäev: 24. november 2017
Geograafiaolümpiaadi koolivoorust sai edasi Tallinna piirkonnavooru 7. klassi õpilased Marianne Mendel, Paula Kokka, Villem Nittim ja Joonas Põldoja ning 12. klassi õpilane Kaspar Klettenberg.