Sündmused

V Ökuliakadeemia konverents
Toimumisaeg: 08:15 06.02.2019 - 09:40 00.00.0000
Sisu:
Osalevad 10. ja 11. klassi õpilased.

Avasõnad - direktor Kaja TOOMSALU

Hariduslike erivajadustega lapsed ning nende õppimisvõimalused Tallinna koolides ja lasteaedades - Brenda-Bridget PRIKK (12RL) (Juhendaja Mai Veier)

Eesti mütoloogia Reeli Reinausi romaanis „Vaevatud“ ja Andrus Kiviräha romaanis „Rehepapp“ - Elina KAARNA (12RL) (Juhendaja Ingrid Palm)

E-spordi teadlikkus ja huvi arvutimängude vastu Tallinna Õismäe Gümnaasiumi näitel - Jaan VORONÕI (12RL) (Juhendaja Kristo Anupõld)