Toitlustamine
Igal õpilasel on võimalik saada üks kord nädalas toidupakk.

Järgmised toidupakkide jagamise kuupäevad on 27. mai ja 3. juuni. Kes soovivad toidupakki, siis tuleb soovist teatada kooli majandusjuhti e-posti teel majandusjuht@oismae.edu.ee. Kui olete oma soovi juba ​ edastanud, siis igaks nädalaks eraldi uuesti registreeruma ei pea. Tellitud toidupaki saab kätte ajavahemikus 11.00–13.00 Tallinna Õismäe Gümnaasiumi välisukse ees nimekirjade alusel. Toidupakkide jagamine toimub järgmise plaani alusel: Lapsevanemad või õpilased sisenevad kooli territooriumile staadioni äärsetest väravatest ning liiguvad sealt kooli välisukse juurde. Välisukse ees toimub pakkide jagamine.

Toidupakile järele tulles palume järgida kõiki Terviseameti kehtestatud ettekirjutusi ning oma käitumises juhinduda üldkehtivatest eeskirjadest. Seega palume teil teostada kätepesu enne ja peale toidupakile järgi tulemist, hoida teiste inimestega 2-meetrist distantsi ning mitte tulla toidupakile järele kogu perega või haigena.

Kuna toidukott võib olla väikese lapse jaoks päris raske, siis tasub kohale tulla lapsevanemal.