Sõber KARU sõbrapäeva pidu
17.02.2020
Ka sel õppeaastal jätkavad meie algklassid koostööprojekti Meelespea lasteaiaga. Reedel,14. veebruaril toimus projekti "Kiusamisest vaba kool" raames ühine sõber KARU sõbrapäeva pidu.

1.-3. klassi õpilastele tulid külla lasteaia koolieelikute rühmad. Peo avasõnad ütlesid direktorid Kristina Märks ja Kaja Toomsalu. Seejärel toimus lasteaia õpetajate eestvedamisel ühine Karude koosolek, kus rääkisime loomulikult. Kiusamisest vaba kooli põhiväärtustest -  julgusest, hoolivusest, austusest ja sallivusest. Kõlas ka meie traditsiooniline ühislaul "Laul julgusest ja aitamisest". Palju elevust tekitas peo lõpus külla tulnud suur Sõber KARU, kellega koos sai tehtud ka ühispilt. Pärast koosolekut aulas said koolieelikud ja 1. klassi õpilased lustida vahetunni ajal võimlas, misjärel  meie külalistele  esines gümnasistide teadusteater füüsikaõpetaja Jonas Lemmiku eestvedamisel. Oli tore!

Aitäh Meelespea lasteaia juhtkonnale ja õpetajatele, meie direktorile ning kõigile peo kordaminekule kaasa aidanud meie õpetajatele!

Silvi Krebs

algklasside õppetooli juht