Jõulunädal
31.12.2019
Jõulukontsert Jaani kirikus
Ajavahemikul 16.-20. detsember toimus Tallinna Õismäe Gümnaasiumis traditsiooniline jõulunädal. Nädala avasid algklasside õpilased, kes võtsid omavahel mõõtu spordivõistlustes.

17. detsembril oli kogu koolimaja siginat-saginat täis, sest aset leidis heategevuslik jõululaat, mille külastajate seas leidus ka vilistlasi. Laada abil kogutud tulu eest toetasime Tallinna Lastehaigla uue reaanimobiili soetamise projekti, kuid ka Tallinna Loomaia kodukakku, kelle vaderiks oleme. Sama päeva õhtul toimus Jaani kirikus kooli jõulukontsert.
18. detsembri hommikupoolikul toimus piparkooginäitus, misjärel andsime piparkoogid üle Haabersti Sotsiaalkeskusele. Pärastlõunal toimus 5.-12. klassi õpilastele tänuüritus.
19. detsember oli tegus. Juba kell 8.00 kogunesid 1.-4. klassi õpilased aulasse vaatama Lasteteater Lepatriinu etendust „Soovid, soovid, soovid“. Peole järgnes jõuluvana külastus, kinkide jagamine ja klassihommikud. Õhtul kell 18.00 kogunesid kooli aulasse 5.-12. klassi õpilased, kes olid ette valmistanud koomiksite teemalised videod kui ka lavalised etteasted. Õhtu oli täis naeru ja rõõmu. Sündmus kulmineerus diskoga.
20. detsembril olid 5.-12. klassi õpilased õppekäigul. Algklassid pidasid projektipäeva, misjärel suunduti nautima jõuluvaheaega.

Getter Kiisk
Huvijuht