Ettelugemise päev „Heal meelel ja ilusal keelel“
29.10.2019
17. oktoobril 2019 toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinna koolide 4. klasside õpilaste kahekümne kuues ettelugemise päev „Heal meelel ja ilusal keelel“.

Erinevatest koolidest oli sellele üritusele registreerunud 22 õpilast. Iga kooli sai esindada üks õpilane. Sellel aastal ei olnud ette antud ka lastekirjanduses loetelu, vaid tekst tuli valida kogu mahukast lastekirjanduse nimistust. Pala esitusaeg oli kolm minutit. Esinemisjärjekord võeti loosiga. Esinejaid hindas žürii.
Välja anti esimese, teis ja kolmanda koha auhinnad ja kolm eriauhinda. Võit läks sel aastal Rahumäe Põhikooli. Meie kooli esindanud 4.c klassi õpilane Matilda Vahter pälvis oma väga tubli esitusega ühe eriauhindadest.

Rita Tõkke
juhendaja