Haridusprogramm „Erasmus in schools”
13.10.2019
9. oktoobril 7. tunni ajal oli projekti raames „Erasmus in schools” meie kooli 10. klassidele (saksa keele rühmad B1 ja B2) loengut pidamas sakslasest tudeng Johanna Stein. Tegemist oli haridusprogrammiga, mille raames külastavad Eestis õppivad välistudengid koole, et tutvustada oma kultuuri ja keelt ning jagada välisriigis õppimise ja elamise kogemust külalistunni formaadis.

Johannal oli kaasas ka oma sakslasest sõbranna, kellega nad siis meile oma maad tutvustasid. Õpilased said kiire ülevaate Saksamaa geograafilisest struktuurist ning räägiti ka sellest, mille kaudu maailm teab sakslasi ja mis on sakslastele iseloomulik. Samuti tutvustati Saksamaal sündinud ning elanud kuulsusi.  Ülevaade anti ka Erasmus + programmi võimalustest. Tunni lõppedes said õpilased ka küsimusi esitada.

Kairi Salu