Haabersti linnaosa koolide murdmaa teatejooksud
04.10.2019

Kolmapäeval, 18. septembril toimusid Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside murdmaa teatejooksude võistlused ümber Õismäe tiigi. Haabersti linnaosa koolide spordimängudel võistlevad Rocca al Mare Kool,  Järveotsa Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum, Mustjõe Gümnaasium ja Õismäe Gümnaasium.

Murdmaa teatejooksus on iga vanuseastme võistkonnas neli tüdrukut ja neli poissi. Esimese ringi jooksevad tüdrukud ja teise poisid.

Esimese stardi tegid 3. klassid. I kohale tuli Õismäe Vene Lütseum, II kohale Õismäe Gümnaasium ja III kohale Järveotsa Gümnaasiumi võistkond.

Järgmisena asusid starti 4. klassid, I kohale tuli Rocca al Mare Kool, II kohale Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Mustjõe Gümnaasiumi võistkond.

5. klasside võitja selgus alles viimastel meetritel, I koha saavutas  Rocca al Mare Kool,  II koha Õismäe Gümnaasiumi ja III koha sai Õismäe Vene Lütseumi võistkond.

Võistluse lõpetasid 6.-7. klassid, I koha saavutas Rocca al Mare Kool, II koha Õismäe Vene Lütseumi  ja III koha Õismäe Gümnaasiumi koondvõistkonnad.

Järgmine võistlus on kombineeritud teatevõistlused 19. novembril.

Ly Arvuväli

Oskusainete õppetooli juhataja