Euroopa Spordinädal 2019
01.10.2019
Sellel aastal toimus Spordinädal (23.-27.09) juba viiendat korda. Spordinädala eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelejate arvu ja tõsta liikumisharrastuse, spordi- ja tervisealast teadlikkust. Spordinädala mõte on olla aktiivne ja leida endale sobiv ja rõõmupakkuv tegevus.

Spordinädal algas  5. klasside teatevõistlustega ja põhikooli tüdrukute jalgpalli võistlustega. Esmaspäevast said kõik SEB sügisjooksu ja Tartu rattamaratoni  rinnanumbreid näituse jaoks kaasa võtta.

Teisipäeval olid tantsuvahetunnid, 4. klasside teatevõistlused ja põhikooli poiste jalgpallivõistlused.

Kolmapäeval oli ainetundides liikumispaus ja koolidevahelised teatejooksude meistrivõistlused.

Neljapäeval  oli  tervisepäev, 1.-4. klass oli tegevuses kooli juures, 5.-9. klassi õpilased ja õpetajad matkasid Aegviidu ja Kõrvemaa matkaradadel, 10.-12. klass Harku metsarajal. Tervisepäev toimub koos võõrkeelte õppetooliga, matkarajal lahendavad õpilased võõrkeelseid ülesandeid. Tervisepäeva ülesannetest said klasside ustele ilusad fotokollaažid.

Nädal lõppes aulatunniga, autasustati tublimaid ja aktiivsemaid.

Ly Arvuväli

Oskusainete õppetooli juhataja