Tervisepäeva ja võõrkeelte aulatund
01.10.2019
27. septembril toimus tervisepäeva ja võõrkeelte aulatund, kus tehti kokkuvõtteid tervisepäevast ja anti üle tublidele saksa keele õppijatele keeletunnistused.

Saksa keele rahvusvahelise tasemetöö A2 tunnistused andis 8. klassi õpilastele üle jalgpallur Joel Lindpere, kes toonitas võõrkeelte õppimise tähtsust. Gümnaasiumi aulatunnis esines endine kergejõustiklane Tõnu Lepik, kellel oli au kätte anda saksa keeletaseme esimese astme tunnistused 10. ja 11. kl. õpilastele. Ka tema rõhutas, et võõrkeelte õppimine on äärmiselt vajalik, sest see annab sulle hiljem eelised elus läbilöömisel. Toredaks traditsiooniks on saanud tervisepäev keeleülesannetega. Sel aastal matkasid põhikooli õpilased Kõrvemaal ja gümnaasium Harku terviseradadel. Hiljem valmivad lahendatud keeleülesannetest klassiustele kollaažid. Sel moel tähistame 26. septembri Euroopa keeltepäeva. Meie motoks on liikumine ja võõrkeeled käsikäes.

Aina Porman