Kogu kooli spordipäev
10.06.2019
Reedel, 31.mail, oli koolimaja teistmoodi elevust täis. Ootusärevuses olid  nii õpetajad kui õpilased, kõik oli spordipäevaks valmis peale ilma. Juba mitmeid tunde kestnud vihm oli kõik märjaks teinud, märjaks said ka õpilaste jalad ja vihma lõppu ei osanud keegi ennustada.

Sellest hoolimata alustasime spordipäevaga, avasõnad ütles direktor ja siis asusid kõik üksteisega mõõtu võtma:

5.-6. klassid  jalgpalli mängima, 7.-8. klassid köit vedama, 1.-2. klassid  võistlema lõbusates teatevõistlustes ja 3.-4. klass võistlema kombineeritud teatevõistlustes.

Ilm kimbutas edasi ja spordipäev oli lühem kui planeeritud. Sellest hoolimata said kõik kaasa lüüa ja võitjad välja selgitatud.

1.-2. klassidest I-II koht 2b ja 2c klass ja III koht 2a klass

3.- 4. klassidest I koht 4b, II koht 4a ja III koht 3c klass

5.- 6. klassidest I koht 6b klass, II koht 6a klass ja III koht 5b klass

7.- 8. klassidest I koht 8a klass, II koht 7a klass, III koht 7c klass

Spordipäev lõppes  10.  ja 11. klasside noormeeste  jalgpallivõistlusega, võitis 11. klassi võistkond.

Vaata pilte fotoalbumis.

Ly Aruväli