Uudised

Haabersti linnaosa koolide algklasside spordimängud 2019
07.06.2019
4. klasside teatejooksuvõistkond
22. mail  toimusid Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside spordimängude viimase alana pendelteatejooksude ja kergejõustikuvõistlused.

Esimestena alustasid 3. klassid. Pendelteatejooksu võitis Rocca al Mare kool.

Üksikaladel oli edukas Henri Romeo Orav, kes saavutas 60m jooksus I koha ajaga 8,33 ja kaugushüppes II koha, tulemusega 3,98.

Tütarlaste 60m jooksus sai 4. koha Carmen Kivisild ajaga 10,02 (eeljooksus 9,59) ja 5. koha Laura Simanauskaite ajaga 10,02 (eeljooksus 9,70)

4. klasside pendelteatejooksu võitis Rocca al Mare kool, II koha saavutas Õismäe gümnaasium.

Tütarlaste 60m jooksus saavutas III koha Angeli Kaldma ajaga 9,12 (eeljooksus 8,98), 4. koha saavutas Laura Aru ajaga 9,20. Poiste 60m jooksus saavutas Kenneth Tinnuri ajaga 8.98 4. koha, Siim Seenemaa 5. koha ajaga 9,02.

Võistkondlikult saavutas kergejõustikus Õismäe gümnaasium Rocca al Mare kooli järel II koha.

5. klasside pendelteatejooksu võitis Rocca al Mare kool, Õismäe gümnaasium saavutas 4. koha. Tütarlaste kaugushüppes saavutas Izabela Tammert tulemusega 3,82 4. koha. Poistest saavutas Tomas Simanauskas kaugushüppes I koha tulemusega 4,15, Siim Türkson sai  kaugushüppes II koha 4.12 ja 60m jooksus  ajaga 8,84 5. koha. Palliviskes sai III koha Marcus Põlluveer tulemusega 43,5m ja 4. koha  Martin Sarapuu 43,0m.

6.-7. klasside arvestuses oli pendelteatejooksus parim Rocca al Mare kool, Õismäe gümnaasium saavutas 4. koha. Tütarlaste 60m jooksus saavutas 4. koha Aleksandra Slavgorodskaja ajaga 8,64 (eeljooksus 8,45). Poistest võitis 60m jooksu Reiko Kesa ajaga 7,55, 5. koha Raimond Kirr ajaga 8.11 (eeljooksus 8.07). Kaugushüppes saavutas 4. koha Reiko Kesa tulemusega 4.80. Palliviske võitis Ott-Rasmus Vanus tulemusega 62 m. Axel Saharov viskas 59m ja saavutas III koha. Võistkondlikult saavutas Õismäe gümnaasium Rocca al Mare kooli järel II koha.

2018/2019. õppeaasta Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside spordimängud on lõppenud, kavas olid murdmaateatejooksu, kombineeritud teatejooksude, rahvastepalli, ujumise, suusatamise, pendelteatejooksu ja kergejõustiku võistlused. Kokkuvõttes saavutasime III koha.

6.-7. klassid võistlesid murdmaateatejooksus, suusatamises, ujumises, pioneeripallis, korvpallis, pendelteatejooksudes ja kergejõustikus. Kokkuvõttes saavutati II koht.