Õppereis Iirimaale
28.05.2019
13.–17. aprillil toimus juba traditsiooniks saanud keele- ja kultuurireis Iirimaale. Seekordne reisiseltskond koosnes 11. klasside õpilastest ja õpetajatest Krista Mahlakõiv, Mari Mehtälä ja Laura Saidla, kokku 26 reisijat.

Öömaja oli küll Dublinis aga oli aega sõita ka risti läbi iirimaa Atlandi ookeani- äärsesse maalilisse Galway linna ja külastada maailmakuulsaid Cliffs of Moher kaljusid. Samuti saime nautida Iirimaa ilu, külastades looduskaitsealasid, saatjaks kohalik giid.

Dublinis külastasime kunstigaleriisid, kuulsat Trinity Kolledzit ja selle raamatukogu, Püha Patricku katedraali, Dublini kindlust ja tegime giidi saatel ekskursiooni. Keelt ja kultuuri saime nautida kohalikega suheldes - vaba aega oli piisavalt.

Reisiseltskond oli suurepärane, poleks tahtnud koju tullagi!

Mari Mehtälä