Heategevuslik teatejooks 9. mail 2019
21.05.2019
Teatejooks toob iga maikuu esimesel neljapäeval kokku tuhanded lapsed ja noored üle kogu Eesti. See on ühelt poolt võimalus tunda rõõmu liikumisest ning teiselt poolt anda oma panus liikumisvõime kaotanud laste raviks.

Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitada. Siin õpivad meie noored maast madalast hoolima inimestest enda ümber ja ühiskonnas ning hindama heategemise tähtsust. Ning loodetavasti oskavad noored sellevõrra rohkem väärtustada ka oma võimalusi liikuda ja sporti teha.

Tänavu 13. korda toimunud Teatejooks kogus sel aastal annetusi Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse juurde ainulaadse mängu- ja treeningpargi rajamiseks.  (www.teatejooks.ee)

Meie koolipere andis ka oma panuse, osalesid üheksa klassi võistkonnad, kokku 72 õpilast: 6a, 6b, 8a, 7a, 7c, 7d, 9a, 9b ja 9c klassid.

Vaata teatejooksust pilte kooli kodulehel fotoalbumis.