Marianne Mendel saavutas üleriigilisel tehnoloogiaainete olümpiaadil II koha
15.05.2019
12. aprillil korraldas Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituut üldhariduskoolide õpilastele üleriigilise tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi. Eelnevalt toimusid piirkondlikud voorud. Tallinnas saavutas Marianne Mendel 8.a klassist esimese koha ja oli kutsutud üleriigilisele olümpiaadile.

Selle õppeaasta olümpiaadi teema oli “Keskkonnateadlik nipiga käsitöö”. Olümpiaadil tuli Mariannel tutvustada komisjonile slaidiesitlusega olümpiaadiks valmistatud taaskasutatud teksastest tumbat, mängulooma ja dekoratiivset lille. Slaidid olid toeks põhjendamaks teemavalikut ja töö protsessi. Olümpiaadi raames korraldati ka näitus, et komisjon saaks tutvuda valminud töödega.
Praktiline loov ülesanne oli T-särgi kujundamine tekstiilivärvidega. Hinnati loovust ja originaalsust teema lahendamisel. Marianne sai ka siin ära märgitud kui väga loova ja innovaatilise lähenemisega õpilane.

Palju õnne Mariannele!