Kevadball
11.04.2019

Kevadball toimus sel aastal 5. aprillil. Traditsiooniliselt korraldavad balli 11. klassid, nii ka sel korral.

Ettevalmistused algasid juba jaanuari alguses, kui saadeti esimesed sponsortaotlused ning hakati otsima esinejaid. Teemaks valiti "Aloha!", seega oodati külalisi ballile kevadiselt pidulikus riietuses.

Kutsed ja tasuta pääsmed edastati abiturientidele, kelle auks ball korraldatud oli. Pileteid oli võimalik soetada 9. ja 10. klassi õpilastel, õpetajatel ja vilistlastel. Seega koosnes balli publik 9.-12. klassi õpilastest, õpetajatest ning mõnest vilistlastest.

Ballil musitseeris bänd Painted Lady, mille solistiks on Maribel Ermel (11KK) ning elektroonilist muusikat mängisid Kert Oliver Karu ja Krister Ulrich Nittim (12KK).​ Ilusa led-tulede showga esines Tuleteater Zerkala. Lisaks oli võimalik publikul osa võtta erinevatest võistlusmängudest.

Balli väisasid meie vilistlased Henry Mitt ja Stimo Maasi, kes juhivad firmat Joogimeister. Joogimeistri baarist oli võimalik igal külalisel tellida kosutavaid alkoholivabu kokteile.

Õhtu õnnestumisse aitasid kaasa: Tallinna Õismäe Gümnaasium, Haabersti Linnaosavalitsus, Kuno Plaan & Kondiitrid, Iluhoolikud, Arigato, Mariin Catering, Uisuplats, Joogimeister ja Mistra.

Mari-Liis Ojasalu

huvijuht