Oskusainete nädal 2019
28.01.2019
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi oskusainete nädal leidis aset 21.01-25.01.2019. Sellel aastal keskendusime liikumise temaatikale.

Nädal algas tutimütsi- ning spordiplakatite näituse avamisega. Samal päeval toimusid tundides ka liikumispausid.

Teisipäeval oli õpilastel võimalik 3-liikmeliste meeskondadena osa võtta sopsuvõistlusest. 3 minuti jooksul pidi tabama võimalikult palju vabaviskeid. Lisaks said algklassilapsed joonistada vahetundides ühispilti teemal „Minu Eesti“.

Kolmapäeval toimus teise, kolmanda ja neljanda vahetunni ajal aulas karaoke, mis oli kõige populaarsem 4.-6.klassi õpilaste seas. Paralleelset toimus ka talispordivahendite täika.

Neljapäeval leidis aset nädala kaasahaaravaim sündmus - tantsuvahetunnid. Tantsuvahetundide läbiviimiseks kasutati menukat tantsumängu „Just Dance“. Tantsuvahetundidest võtsid osa nii vanema kui noorema kooliastme õpilased ning tantsu löödi läbiaegade tuntumate ja ka tänapäevaste lugude saatel nagu „Macarena“, „Cotton Eye Joe“, „Watch me“ , „The Fox“ jne.

Reedel toimus talispordipäev. 4.-12. klassi õpilased käisid Nõmme Spordikeskuse radadel suusatamas. 1.-3. klassi õpilased lustisid kelkudega kooli hoovis.

Oli tegutsemisrohke nädal ning õpilaste tagasiside järgi ka väga õnnestunud nädal!

Getter Kiisk – huvijuhi praktikant

Mari-Liis Ojasalu – huvijuht