IV õpetajate didaktikakonverents
06.12.2018
4. detsembril kell 12.00-15.00 toimus aulas Tallinna Õismäe Gümnaasiumi IV ÕPETAJATE DIDAKTIKAKONVERENTS teemal „Elukestev õpe, väärtushinnangud ja muutuv tegevuskeskkond“.  Konverentsi avas direktor Kaja Toomsalu.

Plenaarettekandeid oli konverentsi kavas kaks: Tallinna Tehnikaülikooli dotsent Tiia Rüütman esines teemal „STEM valdkonna tulemuslik õpetamine ja õppimine“, majandusteadlane Raul Vatsar oli oma esinemise sõnastanud „Teadmiste neli taset läbi elu ehk elukestva õppe olemus“. Plenaarettekandeid kuulasid ka gümnaasiumiõpilased.

Pärast pausi said esinemiseks sõna kooli oma õpetajad: matemaatika- ja füüsikaõpetaja Jonas Lemmik kõneles teemal „Õpetajakoolitus Eestis enne ja tänapäeval“, õppejuht Luule Vain „Klassijuhataja roll ja väärtuskasvatus“ ning arendusjuht Jaan Õispuu ettekande teemaks oli „Dum docemus studemus ehk õpetaja elukestva õppijana muutuval haridusmaastikul“.

Kokkuvõtte konverentsist tegi direktor Kaja Toomsalu.

Jaan Õispuu,
arendusjuht