Reaal- ja loodusharu õpilaste ning õpetajate õppekäigupäev Kundas ja Rakveres
18.11.2018
2. november oli meie reaal- ja loodusharu õpilastele ning õpetajatele pikk ja sisukas õppekäigupäev, mis algas hommikul kell 8, kui kooli juurest asus teele kaks bussitäit teadmishimulisi noori.

Esimene sihtpunkt oli Kunda linn, kus külastati Eesti kõige keskkonnasõbralikumat ettevõtet Estonian CELL, tsemenditehast ja Kunda muuseumi. Ühine lõunasöök oli tellitud Põdra pubis ning seejärel asuti teele Rakvere poole. Rakveres külastati Eesti politseimuuseumi, kus osaleti mitmes töötoas. Eriti populaarseks ja põnevaks osutus kohtueelse uurimise labor. Lahkamise töötoas leidis nii mõnigi, et arsti amet võiks talle sobida küll. Võeti sõrmejälgi ja eraldati oma DNA-d, fotorobotiga püüti teha oma klassikaaslase fotot. Külastati ka eriüksuse maja, kus sai teha laskeharjutusi.

Õhtul külastati koos keele- ja kultuuriharu õpilastega Rakvere teatris esietendust „Paunvere poiste igavene kevade“. Vaatamata väsitavale päevale võeti tagasiteel bussis laulgi üles.

Esta Erit