Projekt "EST-RUS-SÕPRUS"
05.11.2018
30.10-2.11.2018 toimus teist aastat järjest Game Club poolt algatatud projekt "EST-RUS-SÕPRUS". Projekti oli kaasatud 10 õpilast Ehte Humanitaargümnaasimist ja 10 õpilast Õismäe Gümnaasiumist. Meie koolist osales projektis 9. b klass.

Projekti eesmärgiks oli kahe eri rahvusest õpilaste lõimumine. Projekti esimene ja teine päev veedeti Game Club koolituskeskuses, kus noored said omavahel tuttavaks ning tegelesid meeskonnavaimu- ja koostööd arendavate tegevustega. Kolmas päev veedeti koolides. Hommikupoolik Õismäel ja pärastlõuna Ehte koolis. Õismäe Gümnaasiumis toimus fotojaht ning hip hopi töötuba. Ehte Humanitaargümnaasiumis tegeleti prügi sorteerimise teemaga ning valmistati plakateid.

Viimane päev veedeti taas Game Club koolituskeskuses, kus mängiti kommunikatsioonimängu. Projekt lõpetati ühise väljasõiduga ronimisministeeriumisse.

Novembri lõpus osaleb samas projektis 8.b klass. Siis on partnerkooliks Mustamäe Humanitaargümnaasium.

Mari-Liis Ojasalu,
huvijuht