Eesti Parima Triali sportlase rändkarikas läks üle tublile noorele motosportlasele Thobias Siirakule!
22.10.2018
Alates 2015. aastast hoidis Eesti Parima Triali sportlase rändkarikat oma käes Eesti parim trialist Keity Meier. Käesoleval aastal valiti kokkuvõtvate absoluutarvestuse tulemuste järgi 2018. aasta parimaks mototriali sportlaseks Thobias Siirak.

Thobias Siiraks on 12-aastane noor, andekas ja töökas motosportlane, kes tuli triali juurde 2016 jaanuaris. Thobias omandas esimesi triali oskusi Keilas MC Panter klubis Tõnis Ross ja Toomas Gutmann´i käe all. 2017 aastal alustati intensiivselt personaaltreeningutega treener Gutmann´i juhendamisel, kuhu lisaks kaasati ka Soome treenerite abi.

2018 hooaeg oli Thobiasele võistluste rohke, kui võistlustega alustati juba aprillis ning viimane start tehti eelmisel nädalavahetusel Murastes. Siirak osales erinevatel võistlustel kokku 19-el korral, millest Eestis peeti 9, Lätis 5, Soomes 4 ja Slovakkias 1. Lisaks Eesti Parima Trialisti rändkarikale võitis Thobias Siirak ka 2018. aastal Eesti Meistritiitli klassis E. Lätis saavutas Thobias aasta arvestuses II koha klassis D. Käesoleval aastal toimunud Baltimaade Meistrivõitlustelt tuli nooruk koju II kohaga.

Thobias Siiraku mototriali tegemistega saab jooksvalt kursis olla FB lehel https://www.facebook.com/Thobias-Trial-1608615119429471/