Haabersti linnaosa koolide algklasside murdmaateatejooks
09.10.2018
Kolmapäeval, 26. septembril 201. toimusid Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside murdmaateatejooksude võistlused.

Osalesid Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Haabersti Vene Gümnaasium ja Rocca al Mare Kool.

Teatejooks toimub ümber Õismäe tiigi, võistkonnas on 4 tüdrukut ja 4 poissi. Joostakse kaks ringi, esimese ringi jooksevad tüdrukud ja teise ringi poisid. Starditakse kõik korraga, võidab esimesena finišisse jõudnud kool.

Võistlust alustasid 3. klassid, siis 4. klassid, 5. klassid ja võistluse lõpetasid 6.7. klasside võistkond.

3. klassidest võitis I koha ja karika Rocca al Mare Kool, II koha võitis Õismäe Gümnaasium ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

4. klassidest võitis I koha ja karika Õismäe Gümnaasium, II koha sai Õismäe Vene Lütseum ja III koha Rocca al Mare Kool.

5. klassidest võitis I koha ja karika Järveotsa Gümnaasium, II koha Õismäe Vene Lütseum ja III koha Rocca al Mare Kool.

6.-7. klassidest võitis I koha ja karika Õismäe Gümnaasium, II koha Rocca al Mare Kool ja III koha Järveotsa Gümnaasium.

Järgmisena võistlusena toimuvad teatevõistlused.

Ly Aruväli