Giidinduse praktikapäev
21.06.2018
6. juunil toimus keelte- ja kultuuriharu 11. klassi traditsiooniline giidinduse praktikapäev. Sel aastal külastasime Rakveret.

Õpilased tutvustasid Rakvere vaatamisväärsusi ning lisaks käisime ekskursioonil Rakvere Teatris, kus tutvustati meile teatrimaja ja kõrvalhooneid ning saime piiluda ka teatrimaailma telgitagustesse. Giidindust viidi läbi nii vene, inglise kui ka saksa keeles. Tutvustavateks objektideks olid Tarva kuju, Rakvere linnus, Rakvere kaks tuulikut, Rakvere Linnakodanikumuuseum ja Politseimuuseum, Virma pubi, Rakvere Jumalaema Sündimise kirik, Vabadussõja mälestusmärk, Rakvere keskväljak ja seal jalgrattal seisev noormehe kuju. Peale väga tihedat ja inforohket päeva Rakveres oleme kõik ühel nõul, et Rakvere on väga armas ja huvitav linnake.

Aina Porman
Võõrkeelte õppetool