EST
Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Uudised

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside spordimängud
06.06.2018
5. klasside tüdrukud
Viimase spordialana toimusid Järveotsa Gümnaasiumi staadionil 23. mail Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside pendelteatejooksude ja kergejõustiku võistlused.

Võistluspäeva alustasid 3. klassid pendelteatejooksudega. Edasi võisteldi 60m jooksus ja kaugushüppes.

Tüdrukutest saavutas Kertu Kertner 60m jooksus ajaga 10,6 sek (eeljooksus 9,9) 4. koha ja kaugushüppes tulemusega 3,38m 7. koha.

Poistest võitis Kenneth Tinnuri 60m jooksus III koha ajaga 9,68sek (eeljooksus 9,3) ja kaugushüppes II koha tulemusega 3,58m.

3. klasside arvestuses võitis I koha Rocca al Mare Kool, II koha Tallinna Õismäe Gümnaasium ja III koha Tallinna Järveotsa Gümnaasium.

 

4. klasside pendelteatejooksu võitis Rocca al Mare Kool, II kohale tuli Tallinna Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Tallinna Õismäe Gümnaasium.

Tüdrukute 60m jooksus saavutas 4. koha Izabela Tammert ajaga 9,83 (eeljooksus 9,35) ja kaugushüppes III koha tulemusega 3,65m.

Poiste 60m jooksus saavutas Siim Türkson III koha ajaga 9,01 (eeljooksus 8,95). Kaugushüppes sai II koha Tomas Simanauskas tulemusega 3,81m.

4. klasside arvestuses saavutas I koha Rocca al Mare Kool, II koha Tallinna Õismäe Gümnaasium ja III koha Tallinna Järveotsa Gümnaasium

 

5. klasside pendelteatejooksu võitis Rocca al Mare Kool, II kohale tuli Tallinna Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Tallinna Õismäe Gümnaasium.


Tüdrukute 60m jooksus olid finaalis Aleksandra Slavgorodskaja (4. koht ajaga 9,14sek, eeljooksus 8,90), Reelika Unt (5. koht ajaga 9,26sek, eeljooksus 8,81) ja Iiris Vaarmets (6. koht ajaga 9,32sek, eeljooksus 8,90).


 
Kaugushüppes sai II koha Mia Adele Rahuvarm tulemusega 4,34m.

Palliviske võitis Aleksandra Slavgorodskaja tulemusega 39m.
 

Poiste 60m jooksus sai 4. koha Patrick Lapimaa tulemusega 9,09sek (eeljooksus 8,71). Kaugushüppes saavutas III koha Trevor Maibak tulemusega 3,99m. palliviskes sai III koha Roland Kirr tulemusega 47,5m.

5. klasside arvestuses võitis Tallinna Õismäe Gümnaasium, II kohale tuli Tallinna Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Rocca al Mare Kool.


6.-7. klasside pendelteatejooksu võitis Tallinna Järveotsa Gümnaasium, II koha Rocca al Mare Kool ja III koha Tallinna Õismäe Gümnaasium.

  
 
 6.-7. klasside tüdrukud.

Tüdrukute palliviske võitis Kertu Viljak tulemusega 45m.



Poiste 60m jooksus sai III koha Oliver Otlot ajaga 8,23sek (eeljooksus 7,91) ja kaugushüppe I koha tulemusega 5,44m.

 
 
Palliviskes võitis I koha Steven Vaasna tulemusega 62m,


Ott-Rasmus Vanus võitis III koha tulemusega 60m.
 

6.-7. klasside arvestuses võitis Tallinna Järveotsa Gümnaasium, II kohale tuli Tallinna Õismäe Gümnaasium ja III kohale Haabersti Vene Gümnaasium.

 

2017/18. õppeaasta 3.-5. ja 6.-7. klasside spordimängud on lõppenud. Mängude üldkokkuvõttes tuli 3. klasside võistkond II kohale, 4. klassid III kohale 5. klassid I kohale ja 6.-7. klasside võistkond II kohale.



Ly Aruväi

Oskusainete õppetool