Ülelinnaline saksakeelne ettelugemisvõistlus
11.05.2018
Traditsiooniliselt toimus ka selle aasta 10. mail Tallinna Saksa Gümnaasiumis ülelinnalise saksakeelse ettelugemisvõistluse finaal.

Meie koolist osalesid võistlusel 5. a klassist Triin Mahlapuu ja Andreas Neuland ning 6.a klassist Helen Lehmann ja Kirsi Tamm. Võistluse käigus pidid õpilased lugema tuttavat teksti, mida sai tunnis harjutatud ning pärast seda tuli ennast proovile panna võõra tekstiga. Kõigepealt osalesid võistluses 5. klassi lugejad ja pärast neid siis 6. klassi saksa keele õppijad. Lugemiste vaheajal saime kuulata ka TSG koolibändi.

Kõik meie kooli osalejad olid väga tublid - lugesid nii tuttavat teksti kui ka võõrast teksti väga ilusa hääldusega ja hästi ilmekalt. Eriti tubli oli Andreas Neuland, kes saavutas Tallinna 5. klasside arvestuses II koha.

Kairi Salu

Võõrkeelte õppetool