Jüriöö jooks 2018
24.04.2018
Traditsiooniliselt jüripäeva paiku, tänavu 19. aprillil toimus juba 7. Jüriöö jooks. Jooksul osalesid kõik Haabersti linnaosa koolid: Õismäe Vene Lütseum, Õismäe Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium, Järveotsa Gümnaasium, Mustjõe Gümnaasium ja Rocca al Mare Kool. Võistluste avasõnad ütles linnaosa vanem Marek Jürgenson, korraldajad viisid teatevahetused kohtadele ja võistlus võis alata.

Jüröö jooks on teatejooks, kus igast vanuseastmest osaleb üks õpilane, kokku on võistkonnas 12 võistlejat, kõikide teatevahetuste pikkus oli ca 150m.

Sellel aastal oli rada natuke erinev, ehitise pärast tiigi ääres joosti kaks ühesugust ringi. Tasavägises võistluses tuli I kohale Rocca al Mare Kool, kes osales sellel jooksul esmakordselt, Õismäe Gümnaasium tuli III kohale. Võistkonnas olid: Kenneth Vunk 1c, Henri Romeo Orav 2c, Aron Aasa 3b, Tomas Simanauskas 4c, Roland Kirr 5b, Oliver Otlot 6a, Mikk Võsu 7b, Marek Palm 8c, Janek Alton 9b, Markus Arm 10a, Henry Noormann 11b ja Kristjan Kallikivi 12a.

Pilte sündmusest on võimalik vaadata siit:

Ly Aruväli
Oskusainete õppetool