Haabersti linnaosa koolide 1.-7. klasside suusatamise võistlused
12.03.2018
20. veebruaril toimusid Nõmme Spordikeskuses Haabersti linnaosa koolide 1.-5. klasside ja 6.-7. klasside arvestuses murdmaasuusatamise võistlused. Raja pikkus oli kõikidel 1,4 km.

1.-5. klasside tüdrukute arvestuses tuli III kohale Nora Laas. Võistkonnas olid veel Rebecca Koljal, Mia Lisette Sarapik, Triin Mahlapuu, Kätlin Lomp ja Nora Harand. Võistkondlikult saavutati I koht Rocca al Mare Kooli kooli ja Järveotsa Gümnaasiumi ees.

1.-5. klasside poistest võitis Georg Siim, II koha võitis Oliver Urm. Võistkonnas olid veel Kristofer Nyiri ja Jan Richard Võrk. Võistkondlikult saavutati I koht Rocca al Mare Kooli  ja Mustjõe Gümnaasiumi ees.

6 -7. klasside tüdrukutest võitis I koha Siret Lääne.Võistkondlikult saavutasime II koha, I kohale tuli Järveotsa Gümnaasium ja III koha Mustjõe Gümnaasium.

6.-7. klasside poisid saavutasid võistkondlikult II koha, koosseisus Roberto Kaljo, Ronaldo Kaljo, Marten Kauksi ja Remi Mäeots. I koha võitis Järveotsa Gümnaasium ja III koha sai Haabersti Vene Gümnaasium.

Ly Aruväli
Oskusainete õppetooli juhataja