Peterburi reis
Peterburi reis 18.- 20. mai 2018.

Kava

1. päev Väljasõit varahommikul, ületame piiri kell ~12:00. Jõuame Peterburi ning külastame grand-maketti „Venemaa“, kus saame imetleda kõiki tuntuid Venemaa vaatamisväärsusi suures saalis ja jälgida kuidas elu liikleb. Lühike linnaekskursioon, majutus kesklinna hostelis, vaba aeg.

2. päev Hommikusöök. Ülevaatlik bussiekskursioon kesklinnas: Paleeväljak, Nevski prospekt, Kaasani kirik, Vassili saar, Vaskratsanik, Iisaku katedraal ja väljak jm. Ekskursiooni käigul külastame linna sünnipaika - Peeter-Pauli kindlust. Ekskursioon Verelunastuskirikus. Lõuna. Riikliku kunstimuuseumi ERMITAAZ külastamine. Giidi saatel tutvume Venemaa parima kunstimuuseumi eksponaatide väljapanekuga. Õhtul vaba aeg, soovi korral Okeanaariumi külastus või paadisõit (lisatasu eest).

3. päev Hommikusöök. Sõidame KROONLINNA, Peeter I poolt meresaarele rajatud kindluslinna, mis eestlaste jaoks on eelkõige tuntud Lydia Koidula viimase elupaigana. Tutvume Kroonlinna põhiliste vaatamisväärtustega ning külastame kuulsat Meremeeste kirikut. Ekskursioon Venemaa tsaaride suveresidentsis PETERHOFF, kus naudime ilusaimat Venemaa parki ja imetleme rohkeid purskkaeve. Kell 16.00 alustame tagasisõitu. Koju jõuame hilisõhtul.

REISI MAKSUMUS :

grupile 42 in. 150 EUR

grupile 36 in. 160 EUR

VIISA     60 EUR

HINNA SEES:
  • sõit mugava bussiga
  • majutus 4-kohalistes tubades
  • 2 hommikusööki, 1 lõunasöök linnakohvikus
  • muuseumide piletid
  • giidi ja reisisaatja teenused
  • reisikindlustus

NB! Palume tuua dokumendid (pass, 1 foto) hiljemalt 5 nädalat enne reisi

Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi!

Registreerimine ja info õpetajate Olga Baimussinova ja Tatjana Morozjuki juures.

FROMTE TRAVEL, Tartu, Raekoja plats 20-305, tel 7420115, info@fromte.ee www.fromte.ee