Kool Õppetöö Õppetöö korraldus Tugiteenused Koolielu

Uudised

Põhikooli tüdrukud võitsid II koha jalgpallis
10.11.2017
Neljapäeval, 9. novembril 2017. a lõppesid EJL sisehallis Tallinna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis  põhikooli tütarlastele ja selgitati välja koolinoorte meister.

Finaali jõudsid Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinna Saksa Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum ja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium. Enne finaalmänge olid kõik kohad lahtised, mängiti kohtadele 1-4. Võitja selgus alles viimases kohtumises, kus platsil olid Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Mustamäe Humanitaargümnaasiumi tüdrukud. Väga huvitavas ja pingelises kohtumises sai võidu Mustamäe Humanitaargümnaasium tulemusega 3:1 ja  tuli koolinoorte meistriks.

Õismäe Gümnaasium saavutas II koha, Õismäe Vene Lütseum III koha ja Tallinna Saksa Gümnaasium 4. koha.

Võistkonnas olid: Elisabeth Linde 9c, Mia Lisette Sarapik 5b, Grete Berendsen 8b​, Melany Kivinukk 8c, Kaileen Leis 9b, Maria Zadonski 9a, Marilin Pajumägi 9a, Marta Kolga 9b, Aleksandra Slavgorodskaja 5b, Lydia Klimakova 6d ja Krislin Kase 9b.