HANK Olümpia
23.10.2017
19. oktoobril toimus kuuendat korda Haabersti Vaba Aja keskuse poolt korraldatud HANK Olümpia. HANK Olümpia on meeleolukas spordivõistlus, mille kõigile kümnele võistlusalale on lisatud mingisugune lõbus nüanss. Kõige olulisem märksõna on koostöö.

Iga kooli esindas 6-liikmeline gümnaasiumiastme õpilastest koosnev võistkond. Esindatud olid Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinna Mustjõe Gümnaasium ja Haabersti Vene Gümnaasium. Esmakordselt viis võidu koju Tallinna Õismäe Vene Lütseumi võistkond, hõbedased medalid said kaela Järveotsa Gümnaasiumi võistlejad ning auhinnalisele kolmandale kohale tulid meie kooli esindajad 12. klassist: Kaspar Klettenberg, Kristjan Kallikivi, Markus Vilberg, Rasmus Reede, Sander Puhasorg, Martin Nõgu.