VI Jüriöö Jooksu võitis Õismäe Gümnaasium
21.04.2017
20. aprillil korraldas Haabersti Vaba Aja Keskus ümber Õismäe tiigi traditsioonilise Jüriöö Jooksu. Võistlus toimus juba 6. korda, osalesid Õismäe Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum, Haabersti Vene Gümnaasium, Mustjõe Gümnaasium ja Järveotsa Gümnaasium.

12-liikmeline võistkond oli komplekteeritud erinevate vanuseklasside esindajatest. Esimestest klassidest 1 esindaja, teistest klassidest 1 esindaja jne. kuni 12. klassideni välja.

Võistlusdistants on ca 1800 m, mis oli jagatud enamvähem 12 võrdseks lõiguks. Iga võistleja läbib ca 150 m ja polnud oluline, millist vahetust keegi jooksis, niisiis võis olla ühel joonel 1. klassi ja 12. klassi võistleja. Start ja finiš olid Haabersti linnaosa liikluslinnaku ääres ning rada kulges asfalt- ja muldkattega teel.

I koha, kuldmedalid ja rändkarika võitis Õismäe Gümnaasium, II kohale tuli eelmise aasta võitja Järveotsa Gümnaasium ja III kohale Mustjõe Gümnaasium. Lisaks olid kõigile osavõtjatele auhinnad sponsoritelt.

Pildil Õismäe Gümnaasiumi võistkond Iiris Vaarmets 4b klass, Aron Aasa 2b klass, Jan-Martin Klimakov 3a klass, Henri Romeo Orav 1c klass, Ronaldo Kaljo 5a klass, Gregor Veiper 6b klass, Jan-Christofer Sarapik 7c klass, Janek Alton 8b klass, Andres Jaanimäe 9b klass, Joosep Mart Männik 10a klass, Sander Puhasorg 11a klass ja Otto-Valter Väinaste 12b klass.